تعمیر تخصصی خودرو خارجی

تعمیر تخصصی خودروهای خارجی اغلب برای تعمیر به مهارت خاص نیاز دارند. بعضا پیش آمده که مجبور شده اید برای تعمیروسیله نقلیه خود را مسافت زیادی را کشیده اید تا به مغازه مناسب برسید.چرا که تعمیر خودرو های خارجی در ایران با توجه به شرایط سخت اقتصادی.و نبود نمایندگی رسمی برند های خودرو سازی کمی دشوار تر از سایر کشورها است. در این صورت به دقت بیشتری برای شناسایی مرکز معتبر و متخصص در امرتعمیر نیاز است.

قطعات به کار گیری در اغلب خودرو های خارجی با جدیدترین فناوری های روز دنیا تولید می‌شوند. به همین دلیل با تعمیر خودرو های داخلی کاملا متفاوت هستند. در مرکز امداد خودرو 021 ما در کنار تعمیر خودروهای داخلی به تعمیر تخصصی خودروهای خارجی توسط تکنسین های مجرب می پردازیم.

بهترین تعمیرگاه تخصصی برای تعمیر خودروهای خارجی

بزرگترین چالش و نگرانی برای اکثر افرادی که دارای خودروهای خارجی هستند این است که یک تعمیرگاه متخصص و افراد حرفه‌ای برای تعمیر دسترسی پیدا کنند، ما در امداد خودروتهران تمام خدماتی که ارائه می کنیم همراه با گارانتی بوده و تمام خدمات به صورت تضمینی انجام می گیرد.

بدین ترتیب هیچگاه مشتریان نگرانی و استرس در رابطه با تعمیر تخصصی خودروهای خارجی ندارند، چون تمام موارد مربوط به کارشناسی خودرو،  تعمیر گیربکس، برق خودرو، تعمیر موتور، جلوبندی، صافکاری نقاشی و سایر خدماتی که مربوط به خودرو است.به صورت کامل و جامع در این مجموعه ارائه می گردد.

هدف از ایجاد تعمیرگاه خودروهای خارجی

به جاهایی که در آن تعمیرات تخصصی مرتبط با یک برند و یا کلیه خودروهای خارجی را انجام می دهند و کار آنها به شکلی تعمیر، چک‌آپ و یا تعویض قطعه‌های خودرو شامل موتور، تعمیر گیربکس، سیستم ترمز، سیستم کولر و … تعمیرگاه می‌گوییم.

انجام این امور لزوماً بر عهده نمایندگی اصلی این خودروها نمی‌باشد و این کار را می توان در کلیه تعمیرگاه‌ها موجود در سطح شهر یا گاراژ انجام داد. در این تعمیرگاه‌ها همه قطعات و امور تخصصی را بر اساس استانداردهای مشخص و بر اساس برنامه های خودرو انجام خواهند داد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *