نمایندگی کیا موتور

نمایندگی کیا موتورز

تعداد بسیار زیادی از مردم هستند که به ماشین های وارداتی و خارجی تمایل و علاقۀ زیادی دارند. زیرا این خودروها اطمینان و آپشن‌های بسیار بالایی داشته و نیازهای افراد را بیشتر برطرف می نمایند. (نمایندگی کیا موتورز)

کمپانی کیا «KIA» کره جنوبی بیشترین واردات خودرو را در کشور به خود اختصاص داده است. خودروهای کیا با وجود این که کیفیت بسیار بالایی دارند و جایگاه خوبی در بازارهای جهانی دارند، ولی نمی توان گفت که بدون ایراد هستند.

در واقع تعمیر خودرو های کیا در ایران با چالش‌های بسیاری مواجه می باشد. اگر شما دارندۀ خودروی کیا می باشید و می‌خواهید بدانید که بهترین راه‌حل برای مراقبت از خودروی‌تان چیست، با نظرات کارشناسان امداد خودرد تهران 021 همراه باشید.

نمایندگی کیا موتور

تماس با کارشناسان : 09195561370

شرکت کیا موتورز

کیا موتورز ( Kia Motors )، بزرگ‌ترین و قدیمی‌ترین خودروسازی در کره جنوبی می باشد. این کمپانی بزرگ‌ترین سهامدار و زیرمجموعه کمپانی هیوندای ( Hyundai ) محسوب می شود. دفتر مرکزی کیا در  سئول پایتخت کشور کرۀ جنوبی قرار دارد. کمپانی کیا موتورز غیر از کره در دیگر کشورهایی مانند ایالات متحده، چین، ویتنام، اسلواکی و ….. کارخانۀ تولیدی دارد.

تولیدات بسیار خودروهای سواری کیا با همکاری شرکت فورد ( Ford Motor Company ) از دهۀ هشتاد میلادی شروع شد. شرکت کیا به دلیل بحران اقتصادی آسیا در سال 1997 ورشکست شد.

همین موضوع باعث شد تا خودروسازی قدیمی کره‌ای از سوی شرکت هیوندای تصاحب شده به زیر مجموعه آن دربیاید. از سال 1998، کیا به کمک هیوندای قادر شد به صحنۀ رقابت بازگشته و تولیدات بسیار خود را به سایر کشورها صادر نماید.

این شرکت در کشورها و شهر مختلف دارای نمایندگی بوده و در کشور ما نیز مراکزی تحت عنوان نمایندگی کیا موتورز نیز وجود دارند و خدمات مکانیکی خودرو کیا را انجام می‌دهند

تعمیر خودرو کیا موتورز در محل توسط نمایندگی

 شرکت کیا دارای تولیدات متنوعی می باشد. بعضی از مدل‌های آن فقط در یک سری از کشورها رفت و آمد دارند و سایر خودروها به کل جهان فرستاده می شوند. خصوصاً خودروهای کیا که وارد بازار داخلی کشورمان شده  و در خیابان‌های ایران رفت و آمد دارند، می‌توان موارد زیر را نام برد:

 •  کیا موهاوی ( Kia Mohave )
 • (کیا اسپورتیج ( Kia Sportage ) )
 •  Kia Cerato Koup
 •  کیا کادنزا ( Kia Cadenza )
 • (کیا سورنتو ( Kia Sorento ) )
 •  Kia Optima
 • (کیا کارنز ( Kia Carens ) )
 •  کیا پیکانتو ( Kia Picanto )

هریک از این مدل ها در تیپ‌های متنوعی وارد کشور شده اند. به علاوه بعضی از این مدل‌ها با فروش بالاتری به نسبت سایر مدل ها مواجه گردیده است. مجموعه امداد خودرو در تهران( نمایندگی کیا موتورز در تهران )، خدمات تعمیر خودرو در محل را به تمامی دارندگان خودرو کیا ارائه می‌دهد و در صورت وجود خرابی خودرو خود کافیست با تماس با کارشناسان ما، نسبت به تعمیر خودرو کیا خود اقدام کنید.

تعمیر خودرو کیا در تهران ( نمایندگی کیا موتورز )

علاوه بر رانندگی صحیح با خودرو کیا موتورز، موضوعی دیگر از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد، سرویس‌دوره‌ای خودرو کیا می‌باشد. در کنار آن نیز، مورد توجه قرار دادن توصیه‌های ارائه شده در دفترچۀ راهنما خودرو کیا موتورز، به موارد ضروری نگهداری از آن‌ها نیز می توان اشاره کرد. در هر صورت اگر هر چند ماه خودروی خود را جهت سرویس به تعمیرگاه ببرید، موارد زیر در روند سرویس دوره ای کیا انجام می‌شود :

 • تعویض روغن موتور کیا
 • تعویض روغن ترمز کیا
 • تنظیم باد لاستیک‌های کیا
 • دیاگ و عیب‌یابی موتور کیا
 • تنظیم موتور کیا (در صورت نیاز)
 • تنظیم آپشن‌های کیا
 • رفع کدهای خطای کیا

هنگام انجام بررسی هایی که در سرویس دوره ای خودرو کیا صورت می گیرد، هر مشکل جدی بوجود بیاید، سریعاً عیب‌یابی و برطرف خواهد شد. اکنون فرض کنید که خودرویتان مشکلاتی دارد که شما متوجه وجود آن نمی باشید و سرویس خودرو را نیز انجام نداده اید.

در این‌ حالت، مشکلات خودرو به مرور بزرگ‌تر شده و سایر قطعات خودرو را نیز در معرض آسیب قرار خواهد داد. شما هنگامی از اوضاع آگاه خواهید شد که مشکلات جدی ایجاد شده و قیمت تعمیر خودرو کیا موتورز افزایش خواهد یافت. باید هر چه سریعتر نسبت به تعمیر خودرو کیا موتورز اقدام نمایید. برای تعمیر خودرو خود حتما از تعمیرگاه معتبر و نمایندگی کیا موتورز خدمات تعمیری را دریافت نمایید.

نمایندگی کیا موتورز در تهران

یکی از خدمات ارائه شده توسط مجموعه امداد خودرو تهران 021 بررسی و تعمیر خودرو کیا موتورز در محل و تعمیر گیربکس می‌باشد. خودرویی با گیربکس اتوماتیک دو تفاوت با خودروی دستی دارد:

این ماشین ها کلاچ ندارند.
گیربکس های اتوماتیک تعویض دستی دنده امکان ندارند. زمانی که خودرو در حالت رانندگی است، بقیه مراحل به صورت خودکار انجام می شود.
معمولا در نمایندگی کیا موتورز در تهران که خدمات تعمیر خودرو در محل را انجام می‌دهند، این تعمیرات برای گیربکس های اتوماتیک انجام می شود. گیربکس به انتقال موتور و یکی از مهمترین اجزای سیستم انتقال قدرت اشاره دارد. گیربکس برای انتقال نیروی موتور به چرخ های خودرو پس از کلاچ استفاده می شود.
به عبارت دیگر گیربکس می تواند نیروی موتور را به کمک دنده و کلاچ از موتور به چرخ ها منتقل کند. راننده می تواند با تعویض دنده به کمک کلاچ سرعت موتور را تنظیم کند و با تغییر دور موتور سرعت بهتری به خودرو داده و خودرو به حرکت خود ادامه می دهد.

قیمت تعمیر کیا موتورز توسط نماینگی کیا موتورز

اگر خودرو کیا شما که یکی از گران ترین خودروهای وارداتی است دچار خرابی شده باشد می‌توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و در کمترین زمان شاهد تعمیر خودرو خود باشید. کارشناسان امداد خودرو تهران با ارزیابی موتور و قطعات و موارد مختلف خودرو شما، هزینه تعمیر خودرو کیا موتورز را تعیین خواهند کرد.

موتور خودرو کیا موتورز ممکن است از نظر مکانیکی و الکتریکی آسیب ببیند بنابراین قبل از تعمیر خودرو کیا و قطعات آن توسط افراد واجد شرایط و با تجربه بررسی و عیب یابی شود تا قطعه شکسته تعمیر شود. به خوبی تشخیص داد و اقدام به اصلاح کرد.

توجه داشته باشید که اگر قطعه ای اشتباه تشخیص داده شود ممکن است هزینه بیشتری برای شما داشته باشد، بنابراین در اولین قدم سعی کنید برای تشخیص ایراد و معیوب قطعه به تعمیرگاه ها و نمایندگی کیا موتورز در تهران مراجعه کنید.

همچنین کارشناسان و تعمیرکاران مجموعه ما با استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا و مهارت هایی که دارند می توانند مشکلات گیربکس، تعمیر موتور رنو و حتی تعمیرات خودروهای ژاپنی مانند تعمیر موتور جوک را به راحتی حل کنند تا نیازی به این کار نداشته باشید.

 

تعمیر کیا موتورز در تهران

خودروهای کیا، خودروهای خارجی دارای کیفیت در بازار داخل می باشند که طرفداران زیادی در کشور دارند. ولی سیستم فنی این خودروها با فنی خودروهای ساخت داخل بسیار متفاوت می باشد.

امداد خودرو تهران 021 به عنوان عاملیت مجاز و نمایندگی کیا موتورز در تهران، مانند دیگر خودورها نظیر خودروهای بنز، BMW، هیوندای و … ، خدمات تعمیر خودرو خود را با قیمت مناسب، در بهترین کیفیت انجام می‌دهد و در صورت بروز مشکل برای خودروی خود در سطح شهر، می تواند از مکانیک سیار ما تمس گرفته و درخواست خود را اعلام نمایید.

تماس با ما :  09195561370

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *