یدکش خودرو امداد خودرو تهران 021

یدک کش خودرو 

یدک کش خودرو، علی رغم آن چیزی که افراد تصور می کنند کارایی بسیاری داشته و اهمیت بسیاری دارد. اما با توجه به این که در سطح شهر و در میان مردم عمومیت ندارد، کاربرد بسیار آن هم خیلی به چشم نمی‌‌آید. جرثقیل ماشین وسیله ای جهت انتقال خودرو ها در ابعاد و وزن های متفاوت می باشد.

تماس : 09195561370

حتما مشاهده کرده اید که خودروهایی دارای نقص فنی می شوند و کنار جاده و خیابان از حرکت باز میمانند. در این لحظات یکی از بهترین روش ها جهت به حرکت درآوردن ماشین و منتقل کردن آن به تعمیرگاه، استفاده از دستگاه یدک کش خودرو می باشد.

یدک کش ها یکی از امکانات ترافیکی و ماشین آلات راهسازی می باشند که با بهره گیری از تجهیزات خود می توانند ماشین را بکسل و بهمراه خود به محل مورد نظر ببرند.

یدکش خودرو امداد خودرو تهران 021

قطعه های سازندۀ دستگاه یدک کش خودرو

دستگاه یدک کش متشکل از قطعات زیادی می باشد که در ادامه مقاله به ارزیابی چند مورد از مهمترین و کاربردی ترین آنها خواهیم پرداخت.

زنجیر تحت بار

این زنجیرهای گالوانیزه که گرید 80 دارند با کیفیت بالا و محصول کشور ژاپن می باشند. زنجیر تحت بار مقاومت بالایی دارد چون باید قابلیت حمل بار های بسیار سنگینی را متحمل شود.

کابل یدک‌کش خودرو

کابل یدک کش ماشین بسیار مهم می باشد و حتماً بایستی از مقاومت بالایی برخوردار بوده، چرا که باید بتواند وزن های زیادی را بدون هیچ آسیب رسانی انتقال بدهد. سیم جرثقیل ماشین مهم ترین قطعۀ این می باشد که در ادامه مقاله بیشتر به آن خواهیم پرداخت.

کابل یدک کش خودرو باید در مقابل ساییدگی و پوسیدگی در سرما مقاومت بسیاری از خود نشان دهد، به علت این که بیشتر حادثه های جاده ای در فصل زمستان رخ می دهد، از این رو این دستگاه ها باید قادر باشند در زمستان نیز عملکرد خوبی داشته باشند.

از دیگر مشخصاتی که کابل این دستگاه ها دارند، انعطاف پذیری بالای آنها بوده تا بتوانند تا جایی که ممکن است جلوی ضربات وارده را بگیرد و به سرنشینان کمک نماید تا راحت تر باشند.

اگر در زمان ساخت یک دستگاه یدک کش کابلی با این مشخصات ارائه بشود حتما این یدک کش خودرو از امن ترین و بهترین دستگاه ها می باشد که می‌توانیم برای انتقال خودرو های سنگین و گران قیمت از آن بهره بگیریم.

جرثقیل خودرو | جرثقیل ماشین | حمل ماشین | امداد خودرو | تعمیر ماشین 

مشخصات دستگاه یدک کش خودرو

لازم است جرثقیل خودرو ها ( جرثقیل ماشین ) از قدرت و نیروی کششی بالایی برخوردار باشد. بطور معمول موتور این خودروها توان بالایی داشته و از طرفی، شاسی و بدنه ی ماشین هم یک فاکتور جهت انتخاب یک خودرو بعنوان جرثقیل است.

در کشور معمولاً خودروهایی مثل وانت و نیسان قابلیت یدک کشی را دارا هستند. یدک کش خودرو دارای تجهیزات اتصالی می باشند و در قسمت بار خودرو وجود دارد. این امکانات شامل یک زنجیر اتصال و کششی می باشد که به زیر خودرو اتصال می یابد و جلوی اتومبیل را از زمین بلند خواهد کرد.

انواع یدک کش خودرو

یدک کش دارای انواع متفاوتی می باشد که با در نظر گرفتن مدل و کاربرد آن دسته بندی خواهد شد.که به ارزیابی هر یک از آنها خواهیم پرداخت.

یدک‌کش متحرک خودرو

یدک کش ماشین بصورت متحرک برای جابجایی دستگاه های خط کشی مورد استفاده قرار می گیرد. اکثراً برای مصارف درون شهری استفاده می شود. شهرداری ها و شرکت های پیمانکاری بطور معمول از این نوع یدک کش ها استفاده می کنند.

با یدک کش خودرو متحرک می توان تمام دستگاه های خط کشی را در ابعاد مختلف جابجا کرد. از مشخصات این یدک کش ها می توانیم به دارا بودن چراغ هشدار دهنده اشاره داشته باشیم.

جک بالابر یدک کش های متحرک هیدرولیک می باشد و در انواع دستی و برقی وجود دارند. یدک کش متحرک استفادۀ بسیاری داشته و یکی از کاربردی ترین یدک کش های پلیس راهنمایی و رانندگی ابشمار می رود.

یدک کش متصل خودرو

این نوع یدک کش خودرو، به خودرو وصل می شود و قابل جداسازی نمی باشند. معمولاً این خودرو ها شغل و هدف تولیدشان حمل خودرو می باشد. بعنوان مثال خودروهای امدادی شرکت های سایپا و ایران خودرو از این نوع دستگاه استفاده می نمایند. یدک کش متصل معمولاً فقط برای مشاغل امدادی و یا برای خودروهای کوهستانی کاربرد دارند.

یدک کش ماشین ( جرثقیل ماشین ) متصل علی رغم سایر یدک کش ها در جلوی اتومبیل قرار می گیرند. در این مقاله به بررسی کامل انواع چرثقیل و دستگاه یدک کش پرداختیم و در رابطه با قطعات مهم آن ویژگی هایی که باید داشته باشند را مطرح کردیم.

مجموعۀ امداد خودرو تهران 021 با استفاده از جدیدترین تجهیزات و امکانات روز و با بهره گیری از جرثقیل ماشین مجهز، هموراه در مناطق مختلف شهر تهران در خدمت مشتریان محترم بوده و مکانیک سیار یا تعمیرکار یار ما در کمترین زمان ممکن در محل مورد نظر حاضر و خدمات مربوط را ارائه خواهد داد.

حمل خودرو با یدک کش

حمل خودرو بوسلۀ یدک کش از مهمترین خدمات امداد خودرو تهران 021 محسوب می‌شود. مجموعۀ تخصصی امداد خودرو تهران 021 بصورت شبانه روزی در کلیۀ نقاط تهران تهران آماده خدمت رسانی به شما عزیزان و حمل خودرو شما خواهد بود.

امداد خودرو تهران 021 پیش از هر چیزی تلاش می‌کند تا با کادری ماهر و زبده تعمیر خودرو در محل را به بهترین شکل ممکن و کمترین زمان انجام دهد. در غیر اینصورت خودروی شما را با استفاده از یدک کش خودرو به نزدیک‌ترین تعمیرگاه منتقل نماید.

ما بصورت 24 ساعته خدمات خود را بشکل مکانیکی در محل موردنظر و حمل خودرو شما به تعمیرگاه ارائه خواهیم داد. خدمات حمل ماشین با یدک کش مجموعه ما بصورت زیر خواهد بود :

  • یدک کش یا جرثقیل ماشین بصورت شبانه روزی در سراسر تهران
  • حمل خودرو خارجی بوسیلۀ جرثقیل ماشین مثل سانتافه, بنز, بی ام و و …

برای دریافت خدمات امداد خودرو در تهران 021 با شماره یدک‌کش خودرو ( یا مکانیک سیار ) تماس حاصل کنید.

09195561370

خدمات حمل خودرو با یدک کش

حمل خودرو بوسیلۀ جرثقیل از سوی امداد خودرو تهران 021 بطور شبانه روزی صورت می‌گیرد. خدمات تمام وقت امداد خودرو تهران 021 در محل شامل مکانیک سیار و حمل ماشین با جرثقیل خودرو , پنچرگیری در محل و باتری به باتری در محل می‌شود.

ما در کلیۀ مناطق تهران آماده خدمات رسانی خودرو به افراد خواهیم بود. مجموعه ما با چندین سال سابقه امداد خودرو در تهران و بهره گیری از افراد ماهر و زبده در تمامی نقاط تهران خدمات رسانی خواهد کرد.

خدمات یدک کش خودرو تهران 021 به صورت شبانه روزی خواهد بود. ما با در نظر گرفتن شرایط خودروی شما جرثقیل ماشین را به محل خرابی خودرو منتقل خواهیم کرد. تا جایی که امکان دارد تعمیر در محل صورت می‌گیرد. وگرنه خودرو شما به نزدیکترین تعمیرگاه تخصصی امداد خودرو خواهیم فرستاد.

یدک کش خودرو در تهران

امداد خودرو تهران 021 در تمامی نقاط تهران خدمات یدک کش خودرو تهران در محل و همچنین خودرو کفی بر را برای کلیۀ مدل های خورو ارائه خواهد داد.

سایت امداد خودرو 021 در سریعترین زمان ممکن و بر اساس قیمت اتحادیه خدمات حمل خودرو در محل را به شما عزیزان ارائه خواهد داد. جهت اطلاع از قیمت جرثقیل ماشین با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس : 09195561370

یدک کش خودرو شمال تهران

نقاط شمالی تهران مثل تجریش، زعفرانیه و بعلاوه خیابان ولیعصر جزء پر رفت و آمدترین قسمت‌های شمال تهران بشمار می‌رونذ. جرثقیل خودرو شمال تهران در ای قسمت‌ها آمادۀ خدمت‌رسانی به عزیزان خواهد بود تا با بهترین کیفیت و در سریع ترین زمان ممکن خدمات خود را ارائه نماید.

یدک کش خودرو جنوب تهران

یدک‌کش در جنوب تهران یکی از پرمشغله‌ترین یدک کش های ماشین در تهران می‌باشد. چرا که در این منطقه رفت و آمد خودروها بسیار بالا بوده و از طرفی تعداد تعمیرگاه ها نیز زیاد می‌‎باشد. در نهایت سرعت خدمات رسانی در جنوب تهران طبیعتاً سریعتر باید باشد..

یدک کش خودرو شرق تهران

قسمت‌هایی که در شرق تهران وحود دارند شامل تهران پارس و پیروزی دارای خودروهای در حال رفت و آمد بسیاری می‌باشد. به علت ارتباط مستقیم شرق تهران به قسمت‌هایی مانند فیروزکوه و…، وجود یدک‌کش خودرو شرق تهران ضروری خواهد بود.

یدک کش خودرو غرب تهران

یدک‌کش خودرو غرب تهران شامل شهرک غرب تا اتوبان کرج تهران آماده خدمات رسانی خواهند بود. چون نقطه هسته‌ای رفت و آمد خودروها در این قسمت می‌باشد. به دلیل تردد بسیار خودرو از کرج به تهران و برعکس، جرثقیل ماشین غرب تهران بسیار پرکار خواهد بود.

شماره یدک کش خودرو تهران

امداد خودرو تهران 021 در تمامی مناطق شمال، جنوب، شرق و غرب تهران آماده خدمات رسانی در سریعترین زمان ممکن می‌باشد. شماره یدک کش خودرو در تهران در سایت وجود دارد. با کلیک بر روی آن بصورت مستقیم می‌توانید با ما تماس حاصل کنید.

شماره تماس : 09195561370

قیمت جرثقیل یا یدک کش ماشین

قیمت جرثقیل ماشین با توجه به موارد گوناگونی امکان دارد دارای تفاوت باشد. مخصوصاً مواردی که که بر قیمت جرثقیل خودرو تاثیر داشته باشد، میتوان به مسافت و مدل خودرو شما نیز این قیمت متغی باشد.

در مسافت های طولانی امکان دارد قیمت جرثقیل ماشین تا حدودی بیشتر محاسبه گردد و با توجه به نوع خودرو، شاسی بلند یا سواری بودن آن، مدل یدک کشی نیز تفاوت خواهد داشت و همین موضوع باعث تغییر قیمت یدک کش خودرو خواهد شد.

 

پیدا کردن یدک کش و کفی خودرو در تهران

در محل بمانید. اگر در تهران و کرج نیاز به جرثقیل، کفی خودرو، کامیون و یا یدک کش در تهران دارید، امداد خودرو تهران 021 در کنار شماست. فرقی نمی کند چه روزی از هفته، چه زمانی از روز، هوا آفتابی یا برفی باشد و از کجای تهران تماس بگیرید، تیم مکانیک سیار در تهران در کنار شما خواهد بود.
شرکت امداد خودرو تهران 021 دارای مجوز رسمی از اتحادیه امداد و نجات خودرو و یکی از بزرگترین مجموعه‌های امداد خودرو در تهران، یدک کش و امدادگر می باشد. ما با سال‌ها سابقه در ارائه خدمات امداد خودرو، هم اکنون قادریم خدمات خود را از نظر کیفیت و گسترش گسترش داده و در تمامی مناطق تهران و کرج در دسترس قرار دهیم.

برای درخواست جرثقیل و کامیون کفپوش در تهران و کرج می توانید از طریق شماره تلفن و سایت با ما تماس بگیرید.

اپراتورهای امداد خودرو در تهران با توجه به درخواست شما به صورت محسوس امدادگران خود را با بهره‌گیری از مکان یاب مکان یابی و به نزدیکترین مکان اعزام می‌نمایند. تمامی خدمات ارائه شده توسط مجموعه امداد خودروی تهران کاملاً تضمین شده و با نرخ های نصویب‌شده انجمن از شما دریافت می شود. بعلاوه همه خودروها در زمان حمل و نقل بیمه شده اند تا از سلامت خودرو اطمینان دارید.

در صورت بروز مشکل، پول شما مسترد خواهد شد.

خدمات ما در امداد خودرو تهران کلیه مناطق ۲۲ گانه تهران را تحت پوشش قرار داده و امدادگران ما در شمال، جنوب، شرق، غرب و مرکز تهران آماده خمات رسانی هستند.

خدمات یدکش خودرو در تهران

خودروی آسیب دیده را به کارگاه مجاز منتقل کنید
انتقال خودرو به شرکت های بیمه
وسیله نقلیه موتوری برای تغییر شماره گواهینامه
حمل و نقل ماشین مسابقه ای
امداد خودرو تهران تضمین می کند که خدماتی که ما به شما ارائه می دهیم با بهترین کیفیت و قیمت توافقی می باشد. قیمت های پاک امداد استاندارد است و مبلغی بیشتر از نرخ از شما دریافت نمی شود. پرسنل پشتیبانی امداد خودرو تهران 021 به صورت 24 ساعته آماده پیگیری مشکل شما و رفع آن می باشد. ما یک شرکت پشتیبان هستیم که اولویت آن ارائه خدمات با کیفیت به شماست.

خدمات خودروهای هیوندای در تهران و خودروهای تویوتا، بنز، جک، ایران خودرو، سایپا، بهمن موتور، تویوتا در تهران را انجام می دهیم. در صورت نیاز به کمک برای یدک کش در شرق تهران با ما تماس بگیرید.

یدک کش خودرو شبانه روزی

امداد خودرو تهران 021 خدمات یدک‌کش ماشین را در شهر تهران بشکل شبانه روزی خدمات رسانی می‌کند. مجوعۀ ما در سریعترین زمان در تمامی نقاط تهران بشکل شبانه روزی و 24 ساعته در کلیۀ قسمت‌ها آماده خدمات رسانی به شما عزیزان می‌باشد. تنها کافیست روی لینک تماس کلیک کنید. خدمات تمام وقت و شبانه روزی جرثقیل ماشین شامل حمل ماشین با یدک کش , جرثقیل ماشین در تهران، باتری به باتری، مکانیکی سیار شبانه روزی در محل, سوخت رسانی سیار شبانه روزی در محل و سایر خدمات تعمیر ماشین در محل می‌شود.

یدک کش های ماشین مجموعه ما به صورت 24 ساعته و تمام وقت با دارا بودن تجهیزات و امکانات زنجیر و دکل جهت حمل ماشین شما به تعمیر گاه مجاز است. بعلاوه امداد خودرو تهران 021 دارای کفی خودرو بر برای ماشین های لوکس نیز می‌باشد.

اگر نیاز به حمل خودرو اعم از جرثقیل ماشین، کفی، خودروبر یا یدک کش تهران و حومه ساعات مختلف شبانه روز دارید کافیست با مکانیک سیار ما تماس گرفته و نسبت به تعمیر ماشین خود اقدام کنید. شرکت ما دارای مجوز از سوی اتحادیه می باشد و از بروزترین و پیشرفته‌ترین امکانات موجود جهت تعمیر خودرو بهره می‌گیرد.

کادر امداد خودروی ما با سال‌ها تجربۀ درخشان در خدمات امداد خودرو در تهران می‌باشیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *