یدکش خودرو امداد خودرو تهران 021

یدک کش خشباودرو

یدک کش خودرو، علی رغم آن چیزی که افراد تصور می کنند کارایی بسیاری داشته و اهمیت بسیاری دارد. اما با توجه به این که در سطح شهر و در میان مردم عمومیت ندارد، کاربرد بسیار آن هم خیلی به چشم نمی‌‌آید. جرثقیل ماشین وسیله ای جهت انتقال خودرو ها در ابعاد و وزن های متفاوت می باشد.

تماس: 09195561370

حتما مشاهده کرده اید که خودروهایی دارای نقص فنی می شوند و کنار جاده و خیابان از حرکت باز میمانند. در این لحظات یکی از بهترین روش ها جهت به حرکت درآوردن ماشین و منتقل کردن آن به تعمیرگاه، استفاده از دستگاه یدک کش خودرو می باشد.

یدک کش ها یکی از امکانات ترافیکی و ماشین آلات راهسازی می باشند که با بهره گیری از تجهیزات خود می توانند ماشین را بکسل و بهمراه خود به محل مورد نظر ببرند.

یدکش خودرو امداد خودرو تهران 021

قطعه های سازندۀ دستگاه یدک کش خودرو

دستگاه یدک کش خودرو از قطعات بسیار زیاد و پیچیده‌ای تشکیل شده است که در ادامه بطور مختصر و مفید به توضیح این قطعات مهم خواهیم پرداخت.

کابل یدک‌کش خودرو

کابل یدک کش ماشین بسیار مهم می باشد و حتماً بایستی از مقاومت بالایی برخوردار بوده، چرا که باید بتواند وزن های زیادی را بدون هیچ آسیب رسانی انتقال بدهد. سیم جرثقیل ماشین مهم ترین قطعۀ این می باشد که در ادامه مقاله بیشتر به آن خواهیم پرداخت.

کابل یدک کش خودرو باید در مقابل ساییدگی و پوسیدگی در سرما مقاومت بسیاری از خود نشان دهد، به علت این که بیشتر حادثه های جاده ای در فصل زمستان رخ می دهد، از این رو این دستگاه ها باید قادر باشند در زمستان نیز عملکرد خوبی داشته باشند.

از دیگر مشخصاتی که کابل این دستگاه ها دارند، انعطاف پذیری بالای آنها بوده تا بتوانند تا جایی که ممکن است جلوی ضربات وارده را بگیرد و به سرنشینان کمک نماید تا راحت تر باشند.

اگر در زمان ساخت یک دستگاه یدک کش کابلی با این مشخصات ارائه بشود حتما این یدک کش خودرو از امن ترین و بهترین دستگاه ها می باشد که می‌توانیم برای انتقال خودرو های سنگین و گران قیمت از آن بهره بگیریم.

جرثقیل خودرو | جرثقیل ماشین | حمل ماشین | امداد خودرو | تعمیر ماشین 

مشخصات دستگاه یدک کش خودرو

لازم است جرثقیل خودرو ها ( جرثقیل ماشین ) از قدرت و نیروی کششی بالایی برخوردار باشد. بطور معمول موتور این خودروها توان بالایی داشته و از طرفی، شاسی و بدنه ی ماشین هم یک فاکتور جهت انتخاب یک خودرو بعنوان جرثقیل است.

در کشور معمولاً خودروهایی مثل وانت و نیسان قابلیت یدک کشی را دارا هستند. یدک کش خودرو دارای تجهیزات اتصالی می باشند و در قسمت بار خودرو وجود دارد. این امکانات شامل یک زنجیر اتصال و کششی می باشد که به زیر خودرو اتصال می یابد و جلوی اتومبیل را از زمین بلند خواهد کرد.

انواع یدک کش خودرو

یدک کش دارای انواع متفاوتی می باشد که با در نظر گرفتن مدل و کاربرد آن دسته بندی خواهد شد.که به ارزیابی هر یک از آنها خواهیم پرداخت.

یدک‌کش متحرک خودرو

یدک کش ماشین بصورت متحرک برای جابجایی دستگاه های خط کشی مورد استفاده قرار می گیرد. اکثراً برای مصارف درون شهری استفاده می شود. شهرداری ها و شرکت های پیمانکاری بطور معمول از این نوع یدک کش ها استفاده می کنند.

با یدک کش خودرو متحرک می توان تمام دستگاه های خط کشی را در ابعاد مختلف جابجا کرد. از مشخصات این یدک کش ها می توانیم به دارا بودن چراغ هشدار دهنده اشاره داشته باشیم.

جک بالابر یدک کش های متحرک هیدرولیک می باشد و در انواع دستی و برقی وجود دارند. یدک کش متحرک استفادۀ بسیاری داشته و یکی از کاربردی ترین یدک کش های پلیس راهنمایی و رانندگی ابشمار می رود.

یدک کش متصل خودرو

این نوع یدک کش خودرو، به خودرو وصل می شود و قابل جداسازی نمی باشند. معمولاً این خودرو ها شغل و هدف تولیدشان حمل خودرو می باشد. بعنوان مثال خودروهای امدادی شرکت های سایپا و ایران خودرو از این نوع دستگاه استفاده می نمایند. یدک کش متصل معمولاً فقط برای مشاغل امدادی و یا برای خودروهای کوهستانی کاربرد دارند.

یدک کش خودرو ( جرثقیل خودرو ) مجموعه امداد خودرو در تهران در قسمت جلوی خودرو شما قرار خواهد گرفت. در این مقاله قصد داریم به بررسی کامل انواع جرثقیل خودرو و دستگاه یدک کش و همچنین نحوه سفارش یدک کش خودرو به محل در تهران توضیح خواهیم داد.

مجموعۀ امداد خودرو تهران 021 با استفاده از جدیدترین تجهیزات و امکانات روز و با بهره گیری از جرثقیل ماشین در تهران در خدمت مشتریان محترم بوده و مکانیک سیار یا تعمیر کار ما در کمترین زمان ممکن در محل مورد نظر حاضر و خدمات تعمیر سیار خودرو در محل را انجام خواهد داد.

حمل خودرو با یدک کش

حمل خودرو بوسلۀ یدک کش از مهمترین خدمات امداد خودرو تهران 021 محسوب می‌شود. مجموعۀ تخصصی امداد خودرو تهران 021 بصورت شبانه روزی در کلیۀ نقاط تهران تهران آماده خدمت رسانی به شما عزیزان و حمل خودرو شما خواهد بود.

امداد خودرو تهران 021 پیش از هر چیزی تلاش می‌کند تا با کادری ماهر و زبده تعمیر خودرو در محل را به بهترین شکل ممکن و کمترین زمان انجام دهد. در غیر اینصورت خودروی شما را با استفاده از یدک کش خودرو به نزدیک‌ترین تعمیرگاه منتقل نماید.

ما بصورت 24 ساعته خدمات خود را بشکل مکانیکی در محل موردنظر و حمل خودرو شما به تعمیرگاه ارائه خواهیم داد. خدمات حمل ماشین با یدک کش مجموعه ما بصورت زیر خواهد بود :

  • یدک کش یا جرثقیل ماشین بصورت شبانه روزی در سراسر تهران
  • حمل خودرو خارجی بوسیلۀ جرثقیل ماشین مثل سانتافه, بنز, بی ام و و …

برای دریافت خدمات امداد خودرو در تهران 021 با شماره یدک‌کش خودرو ( یا مکانیک سیار ) تماس حاصل کنید.

09195561370

خدمات حمل خودرو با یدک کش

حمل خودرو بوسیلۀ جرثقیل از سوی امداد خودرو تهران 021 بطور شبانه روزی صورت می‌گیرد. خدمات تمام وقت امداد خودرو تهران 021 در محل شامل مکانیک سیار و حمل ماشین با جرثقیل خودرو , پنچرگیری در محل و باتری به باتری در محل می‌شود.

ما در کلیۀ مناطق تهران آماده خدمات رسانی خودرو به افراد خواهیم بود. مجموعه ما با چندین سال سابقه امداد خودرو در تهران و بهره گیری از افراد ماهر و زبده در تمامی نقاط تهران خدمات رسانی خواهد کرد.

خدمات یدک کش خودرو تهران 021 به صورت شبانه روزی خواهد بود. ما با در نظر گرفتن شرایط خودروی شما جرثقیل ماشین را به محل خرابی خودرو منتقل خواهیم کرد. تا جایی که امکان دارد تعمیر در محل صورت می‌گیرد. وگرنه خودرو شما به نزدیکترین تعمیرگاه تخصصی امداد خودرو خواهیم فرستاد.

یدک کش خودرو در تهران

امداد خودرو در تهران در تمامی نقاط خدمات یدک کش خودرو در محل و همچنین خودرو کفی بر را برای کلیۀ مدل های خورو ارائه خواهد داد.

امداد خودرو تهران 021 ساعته است که در اسرع وقت به محل مورد نظر شما ارسال و خدمات لازم مد نظر شما برای یدک کش خودرو تهران را ارائه خواهد کرد.

سایت امداد خودرو 021 در سریعترین زمان ممکن و بر اساس قیمت اتحادیه خدمات حمل خودرو در محل را به شما عزیزان ارائه خواهد داد. جهت اطلاع از قیمت جرثقیل ماشین با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس : 09195561370

یدک کش خودرو شمال تهران

قسمت‌های شمالی تهران مثل تجریش، زعفرانیه و بعلاوه خیابان ولیعصر جزء پر رفت و آمدترین قسمت‌های شمال تهران بشمار می‌روند. جهت سفارش یدک کش خودرو شمال تهران می‌توانید با شماره‌های درج شده در پایین سلیت با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

جرثقیل خودرو شمال تهران در ای قسمت‌ها آمادۀ خدمت‌رسانی به عزیزان خواهد بود تا با بهترین کیفیت و در سریع ترین زمان ممکن خدمات خود را ارائه نماید.

یدک کش خودرو جنوب تهران

یدک‌کش خودرو جنوب تهران یکی از کاربردی‌ترین یدک کش ها در تهران می‌باشد. در جنوب تهران بطور معمول رفت و آمد خودرو ها نسبت به دیگر مناطق بیشتر بوده و به همین دلیل خدمات امداد خودرو جنوب تهران نیز بیشتر می‌باشد. در نهایت سرعت امداد خودرو سیار و یدک کش خودرو در جنوب تهران طبیعتاً سریعتر باید باشد.

یدک کش خودرو شرق تهران

قسمت‌هایی که در شرق تهران وجود دارند مانند تهران پارس و پیروزی رفت و آمد در این قسمت نیز بعلت راه های خروجی به شهر‌های دیگر نیز زیاد است. به علت ارتباط مستقیم شرق تهران به قسمت‌هایی مانند فیروزکوه و…، وجود یدک‌ کش خودرو شرق تهران ضروری خواهد بود.

مجموعه امداد خودرو در تهران امکان ثبت سفارش یدک کش خودرو در شرق تهران را جهت سهولت در امداد رسانی فوری خودرو ( تعمیر فوری خودرو در تهران ) برای افراد فراهم نموده است و آماده خدمات رسانی به شما عزیزان در کمترین زمان خواهد بود.

یدک کش خودرو غرب تهران

یدک‌ کش خودرو غرب تهران شامل شهرک غرب تا اتوبان کرج تهران آماده خدمات رسانی خواهند بود. چون نقطه هسته‌ای رفت و آمد خودروها در این قسمت می‌باشد. به دلیل تردد بسیار خودرو از کرج به تهران و برعکس،

سفارش جرثقیل ماشین یا یدکش خودرو در غرب تهران به دلیل این ترددها یکی از درخواست های امدادی است که در مجموعه ما ثبت درخواست می شود.

شماره یدک کش خودرو تهران

امداد خودرو تهران 021 در تمامی مناطق شمال، جنوب، شرق و غرب تهران آماده خدمات رسانی در سریعترین زمان ممکن می‌باشد. شماره یدک کش خودرو در تهران در سایت وجود دارد. با کلیک بر روی آن بصورت مستقیم می‌توانید با ما تماس حاصل کنید.

شماره تماس : 09195561370

یدک کش خودرو یکی از مهمترین خدماتی است که تیم های تخصصی امداد خودرو 021 به شما عزیزان در صورت نیاز در تمامی سطح تهران بزرگ ارائه می دهد.

تمامی خودروها و رانندگان عزیز ممکن است در هر ساعتی و در هر نقطه ای از شهر بزرگ تهران دچار حوادثی شوند که خودروی آنها را از ادامه حرکت باز دارد و اگر در چنین شرایطی قرار گرفته باشید می دانید که چقدر می تواند نگران کننده و  اذیت کننده باشد.

لذا با توجه به اهمیتی که دارد شرکت امداد خودرو 021 سالهاست که در سطح شهر تهران بزرگ اقدام به ارائه خدمات یدک کش خودرو نموده در هر ساعتی از روز و هر روزی از سال می توانید از خدمات یدک کش خودرو امداد خودرو 021 به صورت تخصصی و کاملا ایمن استفاده نمایید که در صورت لزوم به دریافت این خدمات می توانید از طریق برقراری تماس با کارشناسان ما در امداد خودرو 021 این خدمات را در سریعترین زمان ممکن دریافت نمایید.

قیمت جرثقیل یا یدک کش ماشین

قیمت جرثقیل ماشین با توجه به موارد گوناگونی امکان دارد دارای تفاوت باشد. مخصوصاً مواردی که که بر قیمت جرثقیل خودرو تاثیر داشته باشد، میتوان به مسافت و مدل خودرو شما نیز این قیمت متغی باشد.

در مسافت های طولانی امکان دارد قیمت جرثقیل ماشین تا حدودی بیشتر محاسبه گردد و با توجه به نوع خودرو، شاسی بلند یا سواری بودن آن، مدل یدک کشی نیز تفاوت خواهد داشت و همین موضوع باعث تغییر قیمت یدک کش خودرو خواهد شد.

سیستم چرخگیر

یدک کش خودرو با سیستم قفل چرخ یکی از مطمئن ترین و ایمن ترین راه های حمل و نقل خودرو و سیستم یدک کش است و مجموعه امداد خودرو تهران 021 با تجهیز خودروهای خود به این سیستم سعی در کاهش مزاحمت ها و آسیب های وارده به مشتری و ماشین های حمل شده دارد.

قیمت جرثقیل یدک کش

قیمت جرثقیل یدک کش خودرو بسته به عوامل مختلفی می تواند متفاوت باشد. عواملی که بر هزینه جرثقیل خودرو تأثیر می گذارد عبارتند از فاصله و نوع وسیله نقلیه شما.

در مسافت های طولانی، قیمت جرثقیل یدک کش خودرو می تواند کمی بالاتر باشد و بسته به مدل خودرو، شاسی یا نوع یدک کش شما نیز متفاوت خواهد بود و این باعث تغییر قیمت می شود.

سفارش یدک کش خودرو در تهران

اگر در تهران و کرج نیاز به جرثقیل، کفی خودرو، کامیون و یا یدک کش در تهران دارید، امداد خودرو تهران 021 در کنار شماست. فرقی نمی کند چه روزی از هفته، چه زمانی از روز، هوا آفتابی یا برفی باشد و از کجای تهران تماس بگیرید، با سفارش یدک کش خودرو در تهران، می توانید در کمترین زمان از خدمات امداد خودرو ما بهره‌مند شوید.

شرکت امداد خودرو تهران 021 دارای مجوز رسمی از اتحادیه امداد خودرو و یکی از بزرگترین مجموعه‌های امداد خودرو در تهران، یدک کش و درخواست جرثقیل خودرو در تهران می‌باشد. ما با سال‌ها سابقه در ارائه خدمات امداد خودرو در محل، خدمات تعمیر فوری خودرو در محل را گسترش داده و در تمامی مناطق تهران و کرج در آماده ارائه خدمات سیار خودرو هستیم.

برای درخواست سفارش کفی خودرو در تهران و کرج ( سفارش یدک کش خودرو در تهران ) می توانید از طریق شماره تلفن‌ امداد خودرو تهران 021 با ما در ارتباط باشید.

اپراتورهای امداد خودرو در تهران با توجه به درخواست شما به صورت محسوس امدادگران خود را با بهره‌گیری از مکان یاب مکان یابی و به نزدیکترین مکان اعزام می‌نمایند. تمامی خدمات ارائه شده توسط مجموعه امداد خودروی تهران کاملاً تضمین شده و با نرخ های نصویب‌شده انجمن از شما دریافت می شود. بعلاوه همه خودروها در زمان حمل و نقل بیمه شده اند تا از سلامت خودرو اطمینان دارید. ( یدک کش خودرو )

در صورت بروز مشکل، پول شما مسترد خواهد شد.

خدمات ما در امداد خودرو تهران کلیه مناطق ۲۲ گانه تهران را تحت پوشش قرار داده و امدادگران ما در شمال، جنوب، شرق، غرب و مرکز تهران آماده خمات رسانی هستند.

خدمات یدک کش خودرو در تهران

  • حمل خودرو تا نزدیک‌ترین تعمیرگاه معتبر و مطمئن
  • انتقال خودرو به شرکت های بیمه در صورت لزوم
  • وسیله نقلیه موتوری برای تغییر شماره گواهینامه

مجموعه امداد خودرو در تهران خدمات یدک کش خودرو را بصورت تضمینی به شما عزیزان ارائه خواهد داد. قیمت یدک کش خودرو در تهران با توجه به شرایط موجود به شما عزیزان قبل درخواست سفارش اعلام خواهد شد.

لازم به ذکر است که تمامی قیمت‌‌ها در مجموعه ما اساندارد و بر اساس تعرفه می‌باشد و مبلغی بیشتر از نرخ از شما دریافت نمی شود. پرسنل پشتیبانی امداد خودرو تهران 021 به صورت 24 ساعته آماده خدمات تعمیر فوری خودرو شما و رفع عیوب آن می باشد.

خدمات خودروهای هیوندای در تهران و خودروهای تویوتا، بنز، جک، ایران خودرو، سایپا، بهمن موتور، تویوتا در تهران را انجام می دهیم. در صورت نیاز به کمک برای یدک کش در شرق تهران با ما تماس بگیرید.

نزدیک‌ترین یدک کش خودرو

همانجایی که هستید بمانید. اگر در تهران و کرج نیاز به خدمات حمل خودرو با یدک کش خودرو ، سکو، کفی خودرو یا یدک کش دارید، مجموعه امداد خودرو تهران در کنار شماست. فرقی نمی کند روز هفته، ساعت روز، بین دربی یا المپیک، هوا آفتابی یا برفی است و منطقه ای که تماس می گیرید، نزدیک‌ترین یدک‌ کش خود را به محل خرابی خودرو خواهد فرستاد.

خدمات امداد خودرو در محل در تهران تمامی مناطق ۲۲ گانه تهران را تحت پوشش خود قرار داده و نیروهای امدادی ما در شمال، جنوب، شرق، غرب و مرکز تهران حضور دارند. شما عزیزان می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین اطلاع از قیمت‌ یدک کش خودرو و دیگر خدمات امداد خودرو سیار در محل با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

شماره تماس : 09195561370

حمل خودرو با یدک کش خودرو تهران

حمل خودرو وسیله ای برای حمل خودرو و جزو خدمات یدک کش خودرو تهران است که نوعی حمل کننده خودرو می باشد. سرویس حمل و نقل و پارکینگ مناسب برای خودروهای خارجی، کالاهای لوکس و خودروهای مدل بالا نیز دیگر خدمات یدک کش خودرو امداد خودرو تهران 021  می باشد.

کفی ماشین های یدک کش خودرو ما از آسیب دیدن ماشین شما جلوگیری می کند . لطفا در هنگام سفارش یدک کش خودرو تهران نوع وسیله نقلیه مناسب خود را مشخص کنید.

امنیت کامل در یدک کش خودرو تهران

در طول استفاده از یدک کش ماشین شما کاملا در کف ماشین قرار گرفته و بسیار ایمن است. اگر به خودروی خود بسیار حساس هستید، استفاده از یدک کش خودرو امداد خودرو 021 گزینه مناسبی است.

خدمات تعمیر خودرو به صورت 24 ساعته با خدمات یدک کش خودرو تهران ما در تمامی نقاط تهران ارائه می شود. اگر یدک کش خودرو کفی می خواهید با شماره های ما در صفحه اصلی تماس بگیرید. ما در کمترین زمان ممکن و با قیمت مناسب با ضمانت بهترین یدک کش خودرو در تهران را برای خودرو شما فراهم می کنیم.

مزایای استفاده از یدک کش خودرو تهران :

هنگام حمل و نقل با یدک کش خودرو به خودرو آسیب نخواهد رسید

یدک کش خودرو مناسب برای ماشین های گران قیمت و مدل های بالا

کاهش ازدحام ترافیک با استفاده از یدک کش خودرو در تهران

امداد رسانی 24 ساعته

تعمیر خودرو با یدک کش خودرو تهران

خدمات تعمیر خودرو به صورت 24 ساعته در تمامی نقاط تهران با سرویس های یدک کش خودرو تهران ارائه می شود. اگر کفی یدک کش خودرو تهران می خواهید با شماره ما در صفحه اصلی تماس بگیرید. ما در کمترین زمان ممکن و با قیمت مناسب با ضمانت بهترین یدک کش خودرو در تهران را برای پارک خودرو شما فراهم می کنیم .

سریعترین یدک کش خودرو در تهران

بهتر است از قبل در گوگل جستجو کنید و شماره تلفن یدک کش خودرو تهران امداد خودرو 021  را پیدا کنید یا از سامانه 118 تلفن همراه ما را تهیه کنید . همچنین باید در این امر نهایت دقت را به خرج دهیم و فریب هیچ تبلیغی و وب سایتی را نخوریم.

به کمک خودرویی که فقط توسط سازمان ما توصیه می شود اقدام به یدک کشی خودرو تهران نماییم زیرا اولاً از حمایت ما مطمئن هستید و ثانیاً می توانید در صورت ایجاد هرگونه مشکلی میتوانید با در دست داشتن هویت کامل و اطلاعات مفید پرسنل و مجموعه ما به دستگاه قضائی مراجعه نمایید.

معرفی بهترین یدک کش خودرو

در هر صورت وقتی حادثه ای اتفاق می افتد افراد دچار پریشانی می شوند مثلاً در هر ساعت از شبانه روز و در هر مکانی حادثه ای رخ می دهد که سلامت و ایمنی افراد را به خطر می اندازد از جمله بلایایی مانند سیل و طوفان. می آید ناگهان باعث هرج و مرج می شود.

اگر فردی منطقی هستید اما شخص دیگری در کنار شما رانندگی می کند و به قوانین راهنمایی و رانندگی توجهی نمی کند، دچار مشکل شده اید. همانطور که گفته شد، ما باید جایی داشته باشیم که در مواقعی که در مشکل هستیم به ما کمک کند.

قبلاً هنگام رانندگی با خرابی ماشین شما و نیاز به کامیون یدک کش با مشکل مواجه می شدید حالا با وجود خدمات یدک کش خودرو تهران وابسته به امداد خودرو تهران 021 دیگر جای هیچ نگرانی نخواهید داشت.

 

بهترین خدمات یدک کش خودرو تهران

به عنوان مثال، تصور کنید که لاستیک ماشین شما پنچر شده و شما خارج از شهر هستید. ممکن است فکر کنید مشکل بزرگی دارید، اما حقیقت چیز دیگری است. اگر در چنین شرایطی قرار گرفتید، می توانید از سرویس یدک کش خودرو تهران امداد خودرو تهران 021 کمک بخواهید. با تماس با کمک خودکار می‌توانید آدرس دقیق موقعیت مکانی خود را به پشتیبانی به صورت خودکار بگویید و سپس می‌توانید منتظر بمانید تا کمک خودکار برسد.

با ورود یدک کش خودرو، تعمیر کاران سیار و زبده ما به تعمیر خودروی شما اقدام خواهند کرد. ابتدا مشکلاتی که برای دستگاه پیش می آید در نظر گرفته می شود و سپس می توان مشکل را از نظر سایر مشکلات دستگاه شناسایی کرد.

هنگامی که خودرو خراب می شود، برای تعمیر آن به ابزار و تجهیزات خاصی نیاز است. افرادی که به سرویس خودرو شما با سرویس یدک کش خودرو تهران ما اعزام می شوند همه این ابزار و تجهیزات را در اختیار دارند و به راحتی می توانند خودروی شما را تعمیر کنند.

 

یدک کش خودرو شبانه روزی

امداد خودرو تهران 021 خدمات یدک‌کش ماشین را در شهر تهران بشکل شبانه روزی خدمات رسانی می‌کند. مجوعۀ ما در سریعترین زمان در تمامی نقاط تهران بشکل شبانه روزی و 24 ساعته در کلیۀ قسمت‌ها آماده خدمات رسانی به شما عزیزان می‌باشد.

تنها کافیست روی لینک تماس کلیک کنید. خدمات تمام وقت و شبانه روزی جرثقیل ماشین شامل حمل ماشین با یدک کش خودرو , جرثقیل ماشین در تهران، باتری به باتری، مکانیکی سیار شبانه روزی در محل, سوخت رسانی سیار شبانه روزی در محل و سایر خدمات تعمیر ماشین در محل می‌شود.

یدک کش های ماشین مجموعه ما به صورت 24 ساعته و تمام وقت با دارا بودن تجهیزات و امکانات زنجیر و دکل جهت حمل ماشین شما به تعمیر گاه مجاز است. بعلاوه امداد خودرو تهران 021 دارای کفی خودرو بر برای ماشین های لوکس نیز می‌باشد.

اگر نیاز به حمل خودرو اعم از جرثقیل ماشین، کفی، خودروبر یا یدک کش تهران و حومه ساعات مختلف شبانه روز دارید کافیست با مکانیک سیار ما تماس گرفته و نسبت به تعمیر ماشین خود اقدام کنید. شرکت ما دارای مجوز از سوی اتحادیه می باشد و از بروزترین و پیشرفته‌ترین امکانات موجود جهت تعمیر خودرو بهره می‌گیرد. یدک کش خودرو

کادر امداد خودروی ما با سال‌ها تجربۀ درخشان در خدمات امداد خودرو در تهران می‌باشیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *