نمایندگی ایران خودرو

نمایندگی ایران خودرو در تهران

شرکت ایران خودرو  ( IKCO ) شرکت خودرو سازی ایرانی می باشد که دفتر مرکزی این شرکت در شهر تهران می باشد و در سال 1341 توسط برادران خیامی تأسیس گردیده است. نام این شرکت در ابتدا ایران ناسیونال بود و اولین تولیدات آن، یک نوع اتوبوس بود.

در سال 1345، قراردادی با شرکت روتس انگلستان را تنظیم کرده و شرکت ایران ناسیونال تولید پیکان مطرح و برنامه ریزی نمود. د تاریخ 24 اردیبهشت 1346 کارخانهٔ مخصوص آن تأسیس و ساخت انبوه این خودرو آغاز گردید. از سال 1346 تا 1357 پیکان در مدل‌های کار، لوکس، جوانان، استیشن و وانت تولید یشد. همچنین انواع اتوبوس، مینی‌بوس و آمبولانس در این مدت جزو تولیدات این شرکت ها بودند. در سال 1352، شرکت به این نتیجه رسید که به خودکفایی برسد و تولیداتی کاملاً ایرانی را توزیع نماید. با توجه به همین موضوع، تعدادی کارخانه و شرکت تامین‌کننده در قسمتهای مختلف ایران گشایش یافت. شرکت در سال 1356 قصد تولید محصولی به عنوان جایگزین پیکان را داشت که با وقوع انقلاب 1357 و جنگ ایران و عراق، پروژه به اتمام نرسید و در نتیجه این شرکت با پژوی فرانسه و شرکای خارجی برای تولید خودروهای جدید در ایران موافقت نمود.

شماره تماس : 09195561370

در دهۀ 60، شرکت ایران خودرو با توجه به بحران‌های اقتصادی موجود در کشور، تا آستانۀ تعطیلی بطور کامل جلو رفت که با اعلام آمادگی از سوی پژو جهت همکاری، شرکت ایران خودرو به تحول بسیار بزرگی دست پیدا کرد. پژو بعنوان شریک ایران خودرو در ایران نام گرفت و تولیدات این شرکت را در تعداد بالا در ایران به فروش رسانید. پژو 405، 206، 207 و پارس، سهم اعظمی از بازار ایران را به خود اختصاص دادند که سود بسیاری مطلوبی برای شرکت فرانسوی به ارمغان آورد. ایران خودرو با رنو، یکی دیگر از شرکت های خودروسازی فرانسوی هم همکاری نمود و ال90، از تولیدات ارزان‌قیمت این شرکت را با موفقیت در بازار توزیع کرد. بسیاری از کارشناسان ایرانی عقیده دارند که با سوء مدیریت، شرکت ایران خودرو از یک شرکت خودکفا، به ابزاری برای فروش از طرف شرکت‌های خارجی مبدل گردیده است. با این حال، شرکت ایان خودرو دو محصول کاملاً اختصاصی سمند ( 2002 ) و دنا ( 2015 ) را وارد بازار کرده است. سمند محصول سال 2002، اولین خودروی ملی ایران نامگذاری شد.

خودروهای شرکت ایران خودرو در بخشهای گوناگون برق، انژکتور و ایسیو ( کامپیوتر خودرو ) و بردهای الکترونیکی، امکان دارد دارای ایراداتی شود. معمولاً برای برطرف نمودن این مشکلات و ایرادات قسمتهای مذکور نمایندگی ها قطعات دارای مشکل را تعویض می نمایند که از نظر اقتصادی صرفۀ اقتصادی ندارد.

مجموعه امداد خودرو تهران 021، جهت تعمیرات خودرو ایران خودرو بصورت شبانه روزی در خدمت شما خواهند بود.

خدمات امداد خودرو تهران 021 در محل برای خودروهای ایران خودرو

با هدف راحتی و آسودگی مشتریان امداد خودرو 021، خدمات تعمیر خودرو، در محل موردنظر آنها یا حتی محل زندگی آنها انجام می گیرد. تعمیرات مکانیک سیار خودروهای ایران خودرد در محل، در مجموعۀ ما شامل موارد زیر می شود :

خدمات مجموعۀ امداد خودرو تهران 021

  1.   برطرف کردن ایرادات برقی خودرو
  2.   دیاگ خودرو
  3.   عوض کردن لنت
  4.   تعویض باطری ماشین
  5.   تعویض شمع ماشین
  6.   خاموش نمودن چراغ چک
  7.   کارشناسی ماشین
  8.   کارشناسی پیش از خرید خودرو

سرویس خودروهای ایران خودرو در محل

رانندگان محترمی که احتیاج به خدمات و تعمیرات خودرو در محل پیدا می کنند، با شمارۀ 09195561370 تماس حاصل کنند.

همچنین مجموعۀ امداد خودرو تهران 021 قادر به سرویس دهی سایر خودروها اعم از نمایندگی های رنو، بنز، BMW، کیا موتور، هیوندا، تویوتا، MVM می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *