دسته بندی خودروها

به این صفحه امتیاز دهید post

دسته بندی خودروها :

با توسعه علم و تکنولوژی ، هر روز شاهد پیشرفت عظیمی در زمینه ی آپشن های خودروها خواهیم بود. خودروهای شاسی بلند ، هاچ‌بک ، کوپه و بسیاری از انواع خودروهای دیگر که همواره از طرفداران خاصی نیز برخوردار می باشند، همگی از خصوصیات منحصر بفردی برخوردار هستند. میزان سرعت ،میزان دقت ، تکنولوژی های متنوع در تولید خودروها و همگی از مواردی هستند که نه تنها سبب کیفیت خودروی تولید شده خواهند شد، بلکه شرکت های تولید کننده برای آنها خدمات پس از فروش گسترده ای را نیز در نظر خواهد گرفت.

 خودروها دارای کلاس بندی های متفاوتی هستند. مناسب ترین آنها در جاده ها ، مناسبترین آنها برای سفرهای درون شهری و همچنین مناسبترین آنها از نظر مصرف سوخت ، متنوع خواهند بود. امداد خودرو ها شاید یکی از مکان هایی باشند که اطلاعات جامعی را در مورد ماشین های مناسب بیرون شهری و درون شهری در بر داشته باشند. امداد خودرو تهران 021 و برخی دیگر می توانند اطلاعات کاملی را از ماشینهای مسافرین در اختیار شما قرار دهند.

 

کلاس بندی خودروها با در نظر گرفتن اطلاعات امداد خودرو  :

  • کراس اوورها : یکی از بهترین سواری ها این نوع از کلاس بندی های خودروها هستند. کم مصرف بودن ، مقاوم بودن ، شاسی بلند بودن ، هاچنک بودن و نیز چهار در بودن این نمونه از خودروها ، سبب پر طرفدار شدن آنها در جاده ها خواهد بود. انواع بسیار زیادی از این ماشین ها وجود دارد که افراد با توجه به قیمت ، رنگ و موارد دیگر می توانند اقدام به تهیه آنها نمایند. این نمونه از ماشین ها شاسی بلند شناخته نمی شوند، فقط دارای ارتفاع بیشتری نسبت به ماشین های سواری دیگر برخوردار هستند.
  • خودروهای شهری : این نمونه از دسته بندی خودروها برای تردد در شهرهاطراحی و تهیه شده اند. استفاده از این ماشین ها برای تردد در کوچه های باریک و یا خیابانها بسیار مناسب بوده است. میزان مصرف آنها بسیار مناسب می باشد . قدرت بالای آنها در عبور از برخی مکان ها سبب می شود که شما از برخی ترافیکهای سنگین در امان بمانید. پارک نمودن این نوع از ماشین ها نیز در بسیاری از مکان ها امکان پذیر خواهد بود. به دلیل اینکه این ماشین ها از فرمولاسیون ساخت جدیدتری برخوردار هستند ، نیاز به امداد خودرو کمتری خواهند داشت. از این رو می توان به عنوان ماشین های مناسب درون شهری از آنها یاد نمود. این نوع از ماشین ها از شتاب مناسبی نیز برخوردار هستند.
  • سدان ها : یکی از بهترین انواع ماشین ها را می توان به جرات از قبیله ی سدانها دانست. این ماشین ها با برخورداری از تنوع بسیار بالا ، مورد توجه بوده اند. برخی از آنها دارای طراحی سه جعبه ای و برخی دیگر نیز دارای طراحی دو جعبه ای خواهند بود. تکنولوژی بسیار مناسب در این محصول مورد توجه امداد خودرو تهران بوده است. این وسیله به دلیل برخورداری از فاصله ی مناسب بین محورها ، ماشینی بسیار راحت و ایده آل خواهد بود.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *