امداد خودرو بی ام و

امداد خودرو بی ام

امداد خودرو تخصصی امداد خودرو تهران 021 با ارائۀ خدمات تخصصی به تمامی خودرو های بی ام و ( BMW ) در محل موردنظر می باشد. قابت توجه است امداد خودرو بی ام BMW بطور تمام وقیت و در سریعترین زمان به رفع مشکل و تعمیر خودروی شما اقدام خواهد نمود.

امداد خودرو بی ام و

تعمیر بخش های گوناگون خودرو، تعویض قطعات، انتقال و جابجایی امن خودرو جزو خدماتی می باشند. که گروه امداد خودرو تهران 021 برای درخواست کنندگان در نظر می گیرد. گروه ماهر ما از قطعات یدکی با کیفیت بالا و اصل بهره می گیرد تا جایی که ممکن است از رخ دادن خسارات مالی و جانی پرهیز شود.

BMW بی ام و ماشین بی ام و

BMW در معنای لغوی به معنی صنایع موتوری بایرن می باشد که شرکتی خودرو ساز و آلمانی است. این برند از تولیدکنندگان معروف خودروهای لوکس و موتور سیکلت در دنیا محسوب می شود. دفتر مرکزی آن در شهر مونیخ واقع شده است. شرکت BMW در سال 1916 از سوی فرانتس یوزف پوپ راه اندازی شد. شرکت بی ام و  مالک شرکت‌های رولز-رویس موتور کارز و مینی می باشد.

در سال 2015، BMW بیشتر از دو میلیون و چهارصد هزار وسیله نقلیه تولید کرده است. در حال حاضر در کشور‌های آلمان، برزیل، چین، هند، آفریقای جنوبی و ایالات متحده آمریکا، این کارخانه به تولید خودرو مشغول می باشد.

 

امداد باتری سیار BMW ( بی ام و ) ماشین BMW

باتری از قطعات بسیار مهم خودروها بشمار می رود. احتمالاً بعضی اوقات با این مسئله مواجه شده اید هنگام روشن شدن خودرو، روشن نمی شود. مجدداً استارت می زنید ولی ماشین روشن نمی شود. در اکثر مواقع مشکل عمدتاً از باتری ماشین شما می باشد. به احتمال زیاد شارژ آن به اتمام رسیده و باید آن را تعویض نمایید.

همانگونه که می دانیم در صورتی که باتری خودرو کار نکند، هیچ یک از دستگاه های خودروی شما کار نخواهد کرد. زمانی که باتری ماشین خراب باشد، فقط کافی است یک تماس با امداد باتری سیار BMW بی ام و بگیرید و با مرکز ما تماس حاصل فرمایید. مکانیک سیار ما  سریعاً در محل مورد نظر آمده می شوند و عملیات امداد باتری به باتری و یا تعویض باتری با کیفیتی بالا و تضمینی را در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

مکانیک سیار امداد خودرو بی ام و ماشین بی ام و

تیم امداد خودرو تهران 021 دارای تعمیرکار متخصص ( مکانیک سیار تهران امداد خودرو بی ام و ) که به صورت تمام وقت در خدمت در امدادخواهان خواهد بود. هنگامی که خودروی شما دارای نقص فنی باشد و حرکت نکند و یا چنانچه ماشین را به حرکت درآورید دچار خسارات بیشتری خواهد شد. با یک تماس می توانید از مکانیک سیار امداد بخواهید و در صورت ممکن خودروی شما در محل تعمیر خواهد شد.

با امداد از مکانیک سیار، استهلاک ماشین و مخارج مرتبط با رفت و آمد کاهش خواهد یافت و به علاوه زمان کمتری را صرف تعمیر خودرو خواهد شد. فرض کنید که قادر به حرکت خودرو نمی باشید و باید با یدک کش یا خودروبر تماس حاصل کنید. این موضوع هم یک هزینه جداگانه برای خود دارد. اکنون کافیست با مکانیک سیار ما در محل تماس بگیرید تا مشکل خودروی شما را در سریعترین زمان ممکن تعمیر شود.

خدمات مرکز امدادی امداد خودرو تهران 021 شامل موارد زیر می باشد.

تعمیر جلو بندی خودرو، تعمیر و تنظیم موتور های خودرو، پیگیری های دوره ای و مداوم، انجام سرویس دوره ای با تنظیم دقیق، انجام تمامی سرویس های فصلی خودرو

 

تاریخچه بی ام و ( BMW )

نخستین خودروی BMW که بعنوان همین برند به فروش رسید، دیکسی بنام BMW 3/15 بود. مارک دیکسی قبلاً متعلق به Fahrzeugfabrik Eisenach می باشد که تحت لیسانس آن، مدل آستن 7 را تولید می کرد. این مدل در آن موقع با قیمت 2 هزار و 200 مارک (واحد پول آلمان) فروخته میشد.

با آغاز جنگ جهانی دوم، همانگونه که قابل پیش بینی بود، کارخانه توجه اصلی خود را بر ایجاد موتور هواپیما گذاشت. البته در همان موقع هم به ساخت خودرو و موتورسیکلت نیز اقدام داشت که برخلاف میل باطنی مدیرعامل، شرکت BMW یعنی Franz Josef Popp، برای تولید کلیۀ این محصولات از زندانیان اردوگاه‌های کار اجباری، بکارگیری میشد.

بعد از زمانی فعالیت‌های شرکت کمتر شد، چون هم کارخانه‌ها هنگام جنگ بمباران میشد، و همچنین این شرکت پس از اتمام جنگ تا زمانی اجازۀ تولید وسیله‌های سواری یا هواپیما نداشت. از این رو مجدداً مجبور شد جهت ادامه روند، به تولید اسباب آشپزخانه همچون قابلمه، ماهی‌تابه و دوچرخه اقدام کند. این وضعیت خیلی ادامه نداشت؛ چون در سال 1948، دوباره کلیۀ فعالیت‌های معمولش از ابتدا شروع شد.

امداد خودرو بی ام و  | ماشین بی ام و

در سال 1952 کارخانه باواریا با ساخت BMW 501 لاکچری شروع بع فعالیت نمود و گسترۀ تولید خودروهای سواری با تولید خودروهای ارزان‌تر گسترده‌ شد، ولی به علت نرخ کم فروش خودروهای لوکس در جهان بهت‌زده‌ی پس از جنگ و سود پایین حاصل از فروش خودروهای ارزان، دنیای ماشین‌های ب ام و رو به نابودی بود. در نهایت با سرمایه گذاری بزرگ هربرت و هارالد کواند، مجموعه از خطر ورشکسته شدن و نابودی نجات پیدا کرد و توانست با تولید و فروش BMW 700، مجدداً نیروی پیشین خود را بدیت آورد.

خودروی BMW Isetta یکی از 10 خودوری برتر قرن اخیر شناخته شده است که این خودرو توانسته بعد از جنگ این کمپانی را از ورشکستگی نجات دهد. اما جالب است که هیچ کدام از این موفقیت‌ها به پای پیروزی که توانست با معرفی و ارائه ماشین‌های BMW جمع و جور New Class بدست آورد، نمی‌رسند.

در سال 1962، شرکت BMW قادر خواهد بود شهرت زیادی بعنوان یک خودروساز اسپرت در جهان پیدا کند. در بازۀ همین دهه بود که مدام به تعداد مدل‌های لوکس سدان و کوپه BMW اضافه و شهرت آن هر روز بیشتر می‌شد.

خدمات تعمیر خودرو بی ام و ( BMW ) در محل ( امداد خودرو بی ام و

  •  به راحتی می توانید با تعمیرکاران ما تماس حاصل کنید و نیروهای ما در کمترین زمان در محل موردنظر آماده می‌شوند.
  •  در صورت تعویض قطعات خودرو، نیازی نخواهد بود بدنبال قطعات ماشین بروید. امداد خودرو تهران 021 این قطعات را به شما ارائه خواهند داد.
  • مجموعه ما همواره بهترین خدمات تعمیرات خودرو را به شما عزیزان ارائه می‌دهند.
  •  می توانید پیش از تعمیر خودرو بی ام و ( BMW ) با کارشناسان ما تماس گرفته و مشاوره‌های لازم را دریافت نمایید.
  • امداد خودرو تهران متشکل از مکانیک و تکنسین های ماهر می‌باشد.
  •  همواره از قطعات اورجینال جهت تعویض بهره بگیرید.
  • تعمیر گیربکس و همۀ قطعات مرتبط با موتور
  • سرویس دوره ای ماشین بی ام و ( BMW )
  • تعمیر مدارهای الکتریکی و کلیۀ قسمت‌های مرتبط با برق ماشین از سوی مهندسانی که به نقشه ی مدارهای شرکت بی ام و مسلط باشند.
  • بررسی و تعمیر کلیۀ قطعات ماشین بی ام و

سرویس دوره ای بی ام و  امداد خودرو بی ام و

سرویس دوره ای خودرو بی ام و اموری ضروری و لازم می‌باشد. خودرو بی ام و BMW محصولی معتبر از کشور آلمان می‌باشد که در دنیا بعنوان یک خودروی لوکس و مدل بالا با کارایی زیاد شناخته خواهد شد، به همین علت است که برای حفظ بهتر این خودرو باید به سرویس دوره‌ای آن توجه زیادی داشته باشیم. امداد خودرو در تهران  ایمنی و رضایت مشتریان خود را در اولویت هر چیزی قرار می‌دهد. ماشین بی ام و شما جدا از هر مدلی به سرویس دوره ای بی ام و احتیاج خواهد داشت. ما اطلاع داریم ماشین BMW شما چقدر برایتان ارزشمند است و سرویس منظم bmw چقدر اهمیت دارد.

شما در امداد خودرو تهران 021 این امکان را دارید که تمامی کیفیتی را که از بی ام و جهت سرویس دوره ای و قطعات خود مدنظر دارید دریافت نمایید. این موضوع بدان معنی می باشد که می توانید تاریخ سرویس دوره ای بی ام و خود را با استفاده از تجهیزات روز انجام دهید.
شما امکان انتخاب این را دارید که کدام قسمت از وسیله نقلیه‌ نیاز به سرویس دهی دارد. یکی از بخش‌های مهم ماشین BMW تهویه مطبوع می باشد که کاری بیشتر از آنچه انتظار دارید انجام دهد. 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *