کارشناسی خودرو در تهران

کارشناسی خودرو

شرکت امداد خودرو تهران 021 با استفاده از خدمات امداد خودرو سیار در تهران و حومه بصورت 24 ساعته آماده خدمت رسانی به شما می باشد. این شرکت پس از اخذ مجوز از اتحادیه، تعمیرگاه، پارکینگ، کارواش و خدمات اضطراری خودرو در تهران و همچنین ثبت نام تیم های امداد و نجات اعم از خدمات مکانیک سیار در تهران، یدک کش خودرو و همچنین کارشناسی خودرو را ارائه می دهد.

درخواست های امداد خودرو سیار از طریق مراکز، در هر نقطه از تهران می‌توانید برای راهنمایی یا کارشناس خودرو با ما تماس بگیرید.

کارشناسی خودرو

کارشناسی خودرو تهران

کارشناسی خودرو در تهران، بازرسی کامل بدنه، جنبه های فنی و مکانیکی خودرو به منظور تعیین وضعیت سلامت خودرو و قیمت واقعی خودرو است. خرید خودروی دست دوم بدون مشورت با متخصص ایمنی و کارشناس خوذرو حرفه ای می تواند ضرر مالی قابل توجهی برای شما به همراه داشته باشد. این امکان وجود دارد که خودرویی که قصد خرید آن را دارید ظاهر بسیار خوبی داشته باشد اما دارای ایرادات فنی باشد که از دید شما پنهان است.

خرید خودروی دست دوم بدون بیمه درمانی می تواند ضررهای جبران ناپذیری را برای خریداران به همراه داشته باشد. کارشناسی فنی خودرو توسط دستگاه دیاگ انجام می شود. متخصصان مجرب ما بدنه، شاسی و فضای داخلی خودرو، وضعیت فنی، موتور و گیربکس خودرو، آپشن ها، تست عیب یابی و تست درایو، سپر جلو و تست لاستیک را بررسی خواهند کرد. تست رنگ بدنه با ضخامت سنج انجام می شود.

دانش خودرو شامل چندین بخش است که در ادامه به تفصیل توضیح داده شده است.

کارشناسی بدنه خودرو

در جلو سمت راننده ستون جلو سمت راننده
در جلو سمت شاگرد ستون جلو سمت شاگرد
در عقب سمت راننده ستون عقب سمت راننده
در عقب سمت شاگرد ستون عقب سمت شاگرد
در صندوق ستون وسط سمت راننده
کاپوت ستون وسط سمت شاگرد
گلگیر جلو سمت راننده رکاب وسط سمت راننده
گلگیر جلو سمت شاگرد رکاب وسط سمت شاگرد
گلگیر عقب سمت راننده سقف شاسی جلو
گلگیر عقب سمت شاگرد سقف شاسی عقب

 

کارشناسی فنی خودرو

روشن شدن خودرو به آسانی نشت روغن موتور خودرو
کارکرد درست خودرو باتری خودرو
لرزش موتور خودرو جلوبندی خودرو
دمای موتور و سیستم فن خودرو صدای غیرمعمولی خودرو
کمپرس خودرو واشر در سوپاپ
کمپرس موتور در حالات سرد و گرم واشر سرسیلندر خودرو
بررسی نشتی روغن گیربکس دود اگزوز
بررسی رادیاتور هماهنگی کارکرد با ظاهر خودرو
نشتی روغن هیدرولیک تست دیاگ

 

کارشناسی رنگ خودرو

از این پس با خیال راحت ماشین مورد علاقه خودتان را خریداری کنید! اگر به دنبال یک شرکت معتبر و با تجربه برای معاینه خودرو خود هستید، مجموعه امداد خودرو تهران 021 در خدمت شماست. ما در اینجا متخصص در زمینه خودرو هستیم و با تجهیزات پیشرفته و متخصصان آماده کمک به شما در خرید خودروی مناسب هستیم. خودروی مورد نظر خود را با کارشناسان خودرو 021در محل خود بررسی کنید و با خیالی آسوده و تضمینی آن را خریداری کنید.

کارشناسی رنگ خودرو

کتخصصان و کارشناسان خودرو، برای خودروهای دست دوم یا خودروهای جدید برای نمایندگی ها، مواردی مانند بدنه، جزئیات فنی، موتور و قسمت جلو، آپشن ها و لوازم جانبی، رنگ و سلامت خودرو را بررسی می کنند. اگر اتو مکانیک به طور دقیق و کامل انجام شود، می توانیم ارزش واقعی خودرو را تخمین بزنیم. پس وقت خود را هدر ندهید و همین الان با ما تماس بگیرید.

کارشناس امداد خودرو تهران 021 بازرسی دقیق و مدارک و گزارشات رسمی را با گارانتی و بیمه خسارت در اختیار شما قرار می دهد.

خدمات کارشناسی خودرو

ما ماشین شما را از 0 تا 100 بررسی می کنیم. کارشناسان خودرو بیش از 200 نقطه خودرو و کلیه قطعات فنی موتور و گیربکس بدنه جلو قسمت پایین آپشن خودرو چرخ را بررسی می کنند. لاستیک، سیستم تعلیق، فرمان، ترمز و …  آنها به طور دقیق سیستم های الکتریکی و الکترونیکی و قابلیت اطمینان خودرو را از همه جنبه ها ارزیابی می کنند. این خدمات به طور کامل شامل:

  • تست اصالت خودرو چه دستی و چه کارخانه ای بودن آن(شماره شاسی، موتور و …)
  • تشخیص رنگ، گچ بری، آبرنگ، صافکاری در خودروها با تجهیزات تست رنگ دیجیتال
  • بازرسی های ویژه خودرو شامل موتور، گیربکس، سیستم تعلیق جلو، زیرانداز، بازرسی خودرو و موارد دیگر.
  • عیب یابی عملکرد واقعی خودرو چه از نظر عیب یابی و چه از نظر عوامل فنی و خارجی خودرو با استفاده از دستگاه های مختلف برای عیب یابی و رفع مشکلات خودرو
  • تست تمام گزینه های خودرو و بررسی حقایق و پارچه ها
  • تایید شرایط خرید و فروش خودرو

بهترین کارشناسی خودرو در تهران

دقیق ترین، ابتدایی ترین و بهترین خدمات تخصصی کارشناسی خودرو در تهران و کرج را از مجموعه ما بخواهید. متخصصان ما دارای جدیدترین تجهیزات تخصصی خودرو هستند و تمامی دوره های آکادمیک تخصصی این صنعت را گذرانده اند. پس از اتمام مراحل کارشناسی خودرو، کارشناسان مشخصات دقیق خودرو را در سامانه ثبت کرده و قیمت خودرو را با توجه به شرایط معاینه به شما اعلام می کنند.

قیمت کارشناسی خودرو

نگران قیمت کارشناسی خودرو در سال 1401 نباشید! چون قیمت آن را براحتی قابل استعلام است نرخ اورژانس بخشی از آرامش است. اما به طور کلی این قیمت با توجه به شرایط خودرو و سال ساخت متفاوت است و قبل از شروع تست به اطلاع شما خواهد رسید.