پنچرگیری سیار در تهران | پنچرگیری در محل

پنچرگیری سیار

ممکن است تجربه پنچرگیری در محل در آنجا را داشته باشید، در بعضی مواقع امکان دارد خودرو در جاده خراب بشود یا لاستیک های آن دچار ایراد گردد و مهمتر از هر چیزی قبل از رفتن به سفر، همه قطعات را بررسی نمایید که ظاهر خودرو چگونه خواهد بود. تعمیر خودرو در محل در واقع، اگر لاستیک ماشین پنچر باشد، ادامه رانندگی بسیار خطرناک است، معمولا تعویض لاستیک سخت نیست. پنچرگیری سیار در تهران

از طرفی گاهی پیش می آید که لاستیک پنچر شده است. این مشکل امکان دارد به این دلیل باشد که مدت طولانی است که لاستیک باز نشده و بین رینگ و لاستیک زنگ زدگی بوجود آمده است.

تعمیر لاستیک سیار از دیگر خدمات امداد خودرو مرکزی است که به صورت شبانه روزی در هر نقطه از تهران ارائه می شود. تیم تعمیرات پنچرگیری سیار امداد خودرو تهران 021  هم اکنون آماده ارائه تمامی خدمات امداد و نجات خودرو از قبیل پنچرگیری سیار و امداد باتری سیار و دیگر خدمات در زمینه تعمیر و سرویس خودرو را به شما عزیزان در تمامی نقاط تهران و در تمامی روزهای سال حتی در روز و لحظه تحویل سال و هر ساعتی از شبانه روز به صورت بیست و چهار ساعته می باشد.

پنچرگیری سیار

پنچرگیری ماشین در محل ( پنچرگیری سیار )

از آنجایی که ماشین شما در یک جاده کوچک و صاف است و نمی توانید حرکت کنید، اینجاست که اگر اطلاعاتی در این زمینه نداشته باشید با مشکل مواجه خواهید شد.

امداد خودرو تهران 021 یک شرکت معتبر ارائه دهنده خدمات تعمیر ماشین از جمله تعمیر و پنچرگیری خودرو، تعمیر تیوب، امداد خودرو سیار، تعویض قطعات یدکی، باد لاستیک می باشد. پنچرگیری سیار

فقط با شماره 09106933748 درخواست تعمیر ماشین و پنچرگیری ماشین را ثبت کنید! در سریعترین زمان کارشناسان خودرو و مکانیک سیار از شرکت ما معرفی و اعزام خواهد شد. تعمیرکار سیار در اسرع وقت در محل شما خواهد بود.

بلاتکلیفی بودن این رویداد بر هیچکس پوشیده نیست، اما بهتر است قبل از شروع حرکت، قسمت های مختلف خودرو را بررسی کنید تا ریسک آن کاهش یابد. این مقاله از امداد خودرو تهران 021، به این روش و همچنین مراحل مربوط به پنچرگیری و تعویض لاستیک می پردازد. پس با ما همراه باشید.

علائم پنچر بودن لاستیک خودرو ( پنچرگیری سیار خودرو )  

شیشه شکسته، میخ یا اشیاء تیز در جاده. این می تواند باعث پنچر شدن ناگهانی لاستیک شود. رانندگان حرفه ای به سرعت لاستیک پنچر می شوند، اما برخی از رانندگان جوان ممکن است به موقع لاستیک های خود را دریافت نکنند.

برای جلوگیری از آسیب بیشتر، نباید با لاستیک پنچر رانندگی کنید. اگر هنگام رانندگی این علائم را مشاهده کردید، حتماً برای بررسی پنچر شدن لاستیک توقف کنید: پنچرگیری سیار

لاستیک های ماشین می لرزند

بسیاری از رانندگان از لرزش خودرو هنگام رانندگی متوجه پنچر شدن لاستیک می شوند. هنگامی که یکی از لاستیک ها پنچر می شود، تعادل خودرو به هم می خورد و خودرو با سرعت بالا می لرزد.

سفت شدن فرمان ( پنچرگیری سیار ماشین ) 

اگر هنگام رانندگی فرمان به طور ناگهانی سفت شود، احتمال پنچری وجود دارد. در واقع با کاهش تدریجی فشار باد لاستیک، این اتفاق می افتد و چرخاندن فرمان مشکل می شود، بنابراین باید پنچری را تعمیر کرد و لاستیک را تعویض کرد. پنچرگیری سیار

انحراف به راست و چپ 

حرکت ناگهانی یا غیرمنتظره خودرو به چپ یا راست نشان دهنده افزایش ناگهانی سرعت، پنچر شدن لاستیک یا پنچر شدن لاستیک است. در صورت پنچر شدن ناگهانی لاستیک، ماشین منفجر می شود و اغلب کنترل فرمان دشوار است. پنچرگیری سیار

چرا لاستیک خودرو پنچر می شود؟ ( پنچرگیری سیار در محل )

دلایل زیادی برای پنچر شدن و پنچر شدن لاستیک خودرو وجود دارد، اما دلیل اصلی این است که تمام آج لاستیک فرسوده می شود، بنابراین با گرم شدن لاستیک در حین کار، می تواند از بین سنگ ها عبور کند. با فشار کم شیشه های شکسته یا زنگ زده روی سطح جاده بریده شده و سوراخ می شود.

اهمیت تنظیم فشار باد لاستیک نیز تاثیر زیادی بر پنچری دارد. لاستیک های باد شده یا کم باد شده دارای تماس متفاوتی با جاده هستند و هر لاستیک باعث پنچری و فرسودگی لاستیک می شود. پنچرگیری سیار

 

نکات بسیار مهم هنگام پنچرگیری خودرو ( پنچرگیری سیار )

قبل از تعمیر پنچری ها و تعویض لاستیک ها، باید به چند نکته توجه کنید:
قبل از انجام این کار باید قسمت های لاستیک به خصوص رنگ آن بررسی شود. ( پنچرگیری سیار )
در صورت امکان باید از لاستیک های نو با مارک مناسب و گارانتی استفاده شود.
در باز و بسته کردن ناودانی چرخ خودرو باید دقت شود و در صورت لزوم وزن موجود در سوراخ پیچ ها برداشته شود.

پنچرگیری خودرو در منزل پنچرگیری سیار

در برخی موارد ممکن است به دلیل نداشتن سیلندر یدکی و عدم دسترسی به خدمات تعمیر سیلندر بتوانید یک سیلندر تخت را تعمیر کنید. اصول پنچرگیری باید درست باشد تا سیلندرهای تیوبلس قابل اعتماد باشند.

پنچرگیری سیار ماشین با مایع پنچرگیری

ابتدا باید لاستیک پنچر شده را بررسی کنید که کدام قسمت پنچر شده است. اگر وسیله ورودی مانند میخ یا شیشه وجود دارد، آن را بردارید. سپس با استفاده از فایل موجود در بسته هک، ناحیه هک شده را تمیز کنید.
محل را به خوبی با آب بپوشانید و بگذارید چند دقیقه کاملا خشک شود. سپس قسمت اضافی ابزار ترمیم پنچر را به طور کامل قطع کنید و چسب ترمیم پنچر را روی محل آسیب دیده بزنید. پنچرگیری سیار ماشین

 

پنچرگیری ماشین با اسپری پنچرگیری ( پنچرگیری سیار ماشین )

اگر عامل خارجی باعث پنچری لاستیک نشد، می توانید به راحتی با اسپری پنچر شدن لاستیک مشکل را حل کنید. لاستیک را برگردانید و ورودی هوا را در بالا قرار دهید. نازل اسپری پنچرگیری را روی پیچ هوای لاستیک قرار دهید.

پنچرگیری سیار
سپس به آرامی پیچ اسپری را باز کنید و اجازه دهید محتویات اسپری به طور کامل به لاستیک منتقل شود. پس از انتقال محتویات اسپری به داخل لاستیک، چرخ خودرو را به آرامی حرکت دهید، با این حرکت محتویات اسپری به خوبی در تمام قسمت های لاستیک پخش شده و محل نشتی را پر می کند.

پنچرگیری سیار در تهران

تعمیر لاستیک به خصوص تعمیر لاستیک خودرو با خدمات پنچرگیری سیار توسط مجموعه امداد خودرو تهران 021 در محل یا تعمیر لاستیک سیار همواره یکی از پرتقاضاترین خدمات بوده است . با توجه به اینکه در شرایط بسیار بحرانی که ممکن است برای همه ما اتفاق افتاده باشد و در حالی که قرار ملاقاتی بسیار حساس و مهم داریم و یا اینکه قصد سفر و یا مراجعه به مکانی با اهمیت بسیار داریم و باید سر وقت برسیم درگیر مشکلاتی مانند پنچری لاستیک اتومبیلمان بشویم ، بهترین گزینه برای نجات از این شرایط استفاده از خدمات امداد خودرو تهران 021 در تمامی نقاط پایتخت و بهره بری از سرویس های پنچرگیری سیار توسط این شرکت بزرگ است در این مقاله نیز با توجه به اهمیت این مساله قصد دریم تا تمامی مطالب و نکات مهم را در این رابطه برای شما عزیزان توضیح دهیم ، با ما همراه باشید.

انواع خدمات پنچرگیری سیار در نقاط تهران

پنچرگیری سیار امداغد خودرو تهران 021  در مناطق زیر مشغول فعالیت است:

  • پنچرگیری سیار شمال تهران
  • پنچرگیری سیار جنوب تهران
  • پنچرگیری سیار غرب تهران
  • پنچرگیری سیار شرق تهران

 

پنچرگیری سیار 24 ساعته

پنچرگیری سیار به صورت 24 ساعته خدماتی است که واحد های تخصصی امداد خودرو تهران 021  ارائه می شود. این تیم با استقرار در قسمت های مختلف مناطق مختلف تهران آماده ارائه سرویس های مربوط به پنچرگیری سیار در اسرع وقت به شما عزیزان می باشد که در صورت بروز هرگونه مشکلی نیز در خودرو خود به غیر از پنچرگیری نیز می توانید از خدمات امداد خودرو تهران 021 در تمامی موارد استفاده نمایید.

هزینه استفاده از سرویس پنچرگیری سیار

هزینه پنچرگیری خودرو در محل شما عزیزان یا پنچرگیری سیار به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله این عوامل به نوع لاستیک (تیوبی یا تیوبلس)، تعداد و سایز لاستیک های درگیر شده با پنچری ، نوع خودرو نیازمند به سرویس پنچرگیری سیار ( از ماشین تا کامیون و ماشین های فوق سنگین )، نیاز به تنظیم باد و … بستگی دارد. همانطور که مشاهده می کنید سرویس پنچرگیری سیار خودرو امداد خودرو تهران 021 علاوه بر خودروها، سایر خودروهای سنگین را نیز پوشش می دهد.

 

مزایای پنچرگیری سیار خودرو

پنچرگیری سیار خودرو به شما این امکان را می دهد تا هر خودروی ای را در هر کجا و در کمترین زمان ممکن تعمیر کنید. با سپردن کار پنچرگیری سیار خود به یک متخصص از بین متخصصین امداد خودرو تهران 021 ، بهترین سرویس پنچرگیری سیار ، تجهیزات آپارات و تعمیر سوراخ لاستیک ، چسب تعمیر سوراخ ، محلول ترمیم پنچری و موارد دیگر را دریافت خواهید کرد.

 

نکات مهم دیگر در رابطه با پنچرگیری سیار لاستیک خودرو

لازم به ذکر است که امروزه لاستیک های تیوبلس جایگزین لاستیک های لوله ای شده اند و حدود 80 درصد لاستیک ها بدون تیوب هستند. هنگام پنچرگیری سیار لاستیک‌های لوله‌ای ، متخصص باید لوله داخلی را از لاستیک خارج کرده، لوله داخلی زیر دستگاه گرمایش را گرم کرده و سپس آن را همراه با دستگاه داخل لاستیک قرار دهد.

 

پنچرگیری سیار لاستیک تیوب دار

یکی از نکات منفی لاستیک‌های تیوب دار در هنگام پنچرگیری سیار ، با تاثیر پذیری از گرمای تابستان یا سرعت زیاد، تیوب ممکن است ترکیده شود و خودرو تعادل خود را از دست می دهد و واژگون می شود. اما با لاستیک های تیوبلس وقتی لاستیک پنچرگیری سیار می شود.

(یعنی چیزی وارد لاستیک می شود و لاستیک را سوراخ می کند و بعد تصحیح و تعمیر می شود) هوای لاستیک آرام آرام خارج می شده و لذا به دلیل اینکه به یک باره دچار ترکیدگی نشده خطر خیلی زیاد و واژگونی اتفاق نیافتاده است که این یکی از بهترین مزایای تیوبلس و یکی از معایب بزرگ لاستیک های تیوب دار است

تفاوت تایرهای چهار فصل و زمستانی در پنچرگیری سیار

رانندگی در زمستان با فصول دیگر متفاوت است و در زمان پنچرگیری سیار نیز این فصول شیوه ها و مطالب خاص خود را در انجام پروسه کار دارند. در نتیجه لاستیک هایی که برای رانندگی در زمستان استفاده می شود با لاستیک های دیگر فصول متفاوت است.

برخلاف لاستیک های تمام فصل، لاستیک های زمستانی به ماشین کمک می کنند تا در برف و یخبندان ایمن رانندگی کند. با ما همراه باشید تا اطلاعات مفیدی را در مورد پنچرگیری سیار خدمت شما عزیزان ارائه نماییم.

 

لوازم مورد نیاز پنچرگیری سیار

حتما در مورد کیت پنچرگیری سیار بدون تیوب، اسپری ترمیم پنچر، محلول ترمیم پنچر و غیره شنیده اید. در زیر به طور خلاصه با آنها آشنا خواهیم شد.

 

محلول پنچرگیری سیار

محلول تعمیر و  پنچرگیری سیار لاستیک تیوبلس یا اسپری لاستیک تیوبلس می تواند پنچری لاستیک های خودرو و موتور سیکلت را در کمترین زمان تعمیر کند. اسپری تعمیر پنچرگیری سیار نشتی و سوراخ لاستیک را بدون جک یا تعویض لاستیک می‌بندد.

اسپری پنچرگیری سیار می تواند سوراخ های لاستیک را تا حداکثر قطر 5-6 میلی متر پوشش دهد. روش کار اسپری پنچرگیری سیار به این صورت است که یک گاز غیر قابل اشتعال آزاد می کند که تایر را باد کرده و سوراخ را مسدود می کند.

البته برای اثربخشی اسپری ترمیم پنچری باید خودرو را چندین کیلومتر طی کرد تا مواد پاشیده شده در داخل لاستیک به سمت پنچری جریان پیدا کند و محل پنچری را مسدود کند.

 

لوازم پنچرگیری سیار تیوبلس

محلول مورد نیاز برای پنچرگیری سیار برای لاستیک تیوبلس یا اسپری لاستیک تیوبلس می تواند پنچری لاستیک های خودرو و موتور سیکلت را در کمترین زمان تعمیر کند. اسپری پنچرگیری سیار نشتی و سوراخ لاستیک را بدون جک یا تعویض لاستیک می‌بندد.

اسپری پنچر می تواند سوراخ های لاستیک را تا حداکثر قطر 5-6 میلی متر پوشش دهد. روش کار اسپری پنچری به این صورت است که یک گاز غیر قابل اشتعال آزاد می کند که تایر را باد کرده و سوراخ را مسدود می کند. البته برای اثربخشی اسپری ترمیم پنچری باید خودرو را چندین کیلومتر طی کرد تا مواد پاشیده شده در داخل لاستیک به سمت پنچری جریان پیدا کند و محل پنچری را مسدود کند.

 

قیمت پنچرگیری سیار

هزینه پنچرگیری سیار در محل یا تعمیر خودرو در محل به عوامل مختلفی بستگی دارد. این عوامل شامل موارد زیر است:

  • نوع لاستیک (لاستیکی یا بدون تیوب)
  • تعداد و اندازه لاستیک، نوع وسیله نقلیه
  • باد را تنظیم کنید
  • و …

اگر می خواهید از قیمت دقیق پنچر گیری سیار در تهران برای هر نوع خودرو مطلع شوید، می توانید با کارشناسان ما در امداد خودرو تهران 021 تماس بگیرید تا شما را با دقت بیشتری راهنمایی کنند.