حمل خودرو | حمب ماشین | خودرو بر | حمل و نقل خودرو

حمل خودرو در تهران

امداد خودرو تهران 021  با ارائه خدمات تخصصی در حوزه حمل خودرو ، خودروبر ، تعمیر ماشین ، با سالها تجربه در درخشان و تعمیر خودرو در محل در تمامی مناطق شهر تهران همواره آماده خدمات‌رسانی به شما عزیزان خواهد بود. با استفاده از خودروبر یا یدک کش در بالاترین سطح ایمنی و قیمت مناسب وسایل نقلیه می توانید براحتی و در کمترین زمان ممکن به محل مورد نر منتقل نمایید.

خودروبرهای ما بشکل شبانه روزی و 24 ساعته و در بهترین سطح کیفیت خدمات خود را به شما عزیزان ارائه خواهد داد. خدمات امدادخودرو تهران 021 در تهران شامل حمل ماشین به روش‌های خودروبر تکی و خودروبر تریلی ارائه خواهد گردید.

جابجایی و حمل و نقل خودرو در تمامی نقاط تهران ، در هر زمان و از درب منزل افراد صورت می‌گیرد.

ما در امداد خودرو تهران و در قسمت خودروبر شهری و بخصوص خودرو بر تهران به شکلی دقیق در غرب تهران،شرق تهران،شمال تهران،جنوب تهران در بیشترین سطح کیفیت و با قیمت مناسب به شما عزیزان ارائه خواهیم نمود.

در شرایطی که خودروی شما به دلیل ایراد فنی از حرکت بازمانده و یا با حرکت آن امکان وجود ایرادات بیشتری خواهد بود. هر موقع از شبانه روز و در مناطق 22 گانه تهران این امکان را دارید با قست پشتیبانی تماس حاصل نموده، تا امدادگران شرکت به یاری شما آمده و اقدام به رفع مشکل و راه اندازی خودروی شما نمایند.

سوالات متداول

در خواست یدک کش خودرو سیار چگونه صورت می‌گیرد ؟

درخواست یدک کش خودرو سیار برای حمل ماشین یکی از پرکاربردترین درخواست‌ها از سوی مردم بشمار می رود و در سریعترین زمان ممکن در محل موردنظر آماده می شوند.

یدک کش بوسیلۀ بوکسل یا با استفاده از اتومبیل چرخ‌دار، حمل، جابجایی و نقل ماشین تا مقصد ادامه خواهد داشت.

حمل خودرو با خودرو بر 1401

تعرفه قیمت یدک کش سال 1401 و یا قیمت حمل ماشین با یدک کش ، با در نظر گیری عوامل مختلف متفاوت خواهد بود. به ویژه نوع سرویس درخواستی،نوع خودرو ، یدک کشی خودرو در تهران، مقدار مسافت طی شده بوسیلۀ یدک کش خودرو

حمل خودرو با جرثقیل 1401

امداد خودرو، ارزان، سریع، مطمئن، شبانه روزی و هفت روز هفته خدمات حمل خودرو با جرثقیل و خودرو بر در کلیۀ قسمت‌های تهران از یدک کش خودرو و حمل خودرو تا اعزام مکانیک سیار در محا را به بهترین شکل ممکن ارائه خواهد داد.

فرستادن جرثقیل ماشین جهت حمل خودرو در تهران، شامل جرثقیل بوم بلند و کفی خودرو، خودرو بر را در هر ساعتی با قیمتی به صرفه را تناه با یک تماس با کارشناسان ما تجربه کنید. جابجایی و نقل خودرو خود را اطمینان بالا به ما بسپارید.

 

شرایط ثبت درخواست خودرو بر در امداد خودرو تهران 021

 • خودرو بر باید دارای مجوز معتبر باشد.
 • یدک کش باید با ماشین شما تناسب داشته باشد.
 • خودرو رباید کارت هوشمند داشته باشد.
 • کارت سلامت راننده الزامی است.
 • بارنامه دولتی ومعتبر
 • قبل از آمدن خودرو بر باید کرایه حتما معیین شود.

 

خدمات حمل خودرو توسط  خودرو بر

این نوع خدمات به دو بخش تقسیم می شوند:

خدمات خودرو بر درون شهری:  این خدمات شامل حمل خودرو در سراسر شهر تهران می شود.

خدمات خودرو بر برون شهری: این خدمت شامل حمل خودرو از تهران ویا از شهرستان های دیگر به تهران می شود.

خودرو بر حمل خودرو

حمل و نقل خودرو خود را به ما بسپارید.
برای آسودگی در بهره گیری از خدمات امداد خودرو ما، می‌توانید تنها با یک تماس با کارشناسان و مکانیک سیار ما بهره‌مند شوید.

کفی خودرو بر در تهران

این روزها افراد زیادی هستند که در تمای قسمت‌های مختلف شهر، نیاز به کفی حمل ماشین جهت تعمیر در تعمیرگاه پیدا می‌کنند. یکی از مهمترین مواردی که بایستی بسیار مورد توجه قرار گیرد، امنیت و حفظ سلامت خودروها می‌باشد.
به این دلیل یدک کش ماشین و حمل خودرو ما توسط مکانیک سیار با در نظر گرقتن تمامی اصول ایمنی کلیۀ خدمات خودرو بر در سطح شهر تهران را در سریعترین زمان و با قیمتی مناسب ارائه خواهد داد.

وسایل نقلیه قابل حمل توسط امداد خودرو

 • تمامی خودرو های وارداتی و صفر
 • خودرو های کلاسیک وشیک
 • خودروهای نمایشگاهی
 • خودرو های تصادفی
 • هرخودرو که نیاز به حمل داشته باشد
 • ماشین آلات وزن 4 تن
 • انقال ماشین از کارخانه به محل مورد نظر
 • انتقال ماشین ها سنگین چون کامیون و اتوبوس
 • انقال کانکس

اگر می‌خواهید ماشینی را چه داخلی و چه خارجی  از تهران به شهرهای دیگر  منتقل کنید این کار را به خودرو بر امداد خودرو تهران 021 بسپارید.

بهترین روش حمل ماشین با خودرو بر

موارد مهمی که درمرحله حمل خورو از امداد خودرو تهران 021 بخواهید:

 • امکان استفاده از تمامی خودرو برها
 • داشتن خودرو بر با سپر فایبر گلس
 • عدم حمل اتومبیل توسط جرثقیل
 • حمل با کفی برای ماشین های دو دیفرانسیلی
 • استفاده از یدک کش برای خودرو های تک دیفرانسیلی

حمل خودرو های لوکس و مدل بالا

با توجه به این موضوع موضوع حمل خودرو به عوامل گوناگونی بستگی دارد، در راستای امنیت بالاتر از شیوه‌های مطمئنی ( مانند تسمه بندی و … ) بهره می‌گیرند. تمام چرخ های خودرو با بهره‌گیری از تسمه‌هایی محکم چرخ خودرو قفل می‌شود.

خودرو بر امداد خودرو تهران 021

خودرو بر امداد خودرو تهران 021 در آماده ارائه خدمات به شما در زمینه های امداد خودرو ، حمل خودرو ، خودرو بر است. این خدمات را به صورت 24 ساعته به شما عزیزان هم برای ماشین های داخلی وهم  ماشین های خارجی ارائه می دهد.

حمل خودرو یک حرفه نیازمند تخصص است که برای مشتریان ایجاد امنیت خاطر می کند.

 

قیمت خدمات خودرو بر امداد خودرو تهران 021

نرخ هزینه متعلق به خودرو بر امداد خودرو تهران 021 وابسته مسایل زیادی است.

عامل اصلی رضایت کاربران از خدمات ارائه شده است. خدمات مشخص است و دارای استاندارد های بالایی است و این نشان دهنده بی کیفیت بود خدمات نیست.

نوع خودرو که توسط یدک کش باید حمل شود، استفاده از ابزارهای پیشرفته، استفاده از متخصصین کار آمد، میزان بالا و پایین بودن نوع بیمه ی خودرو، مسیر حرکت برحسب کیلومتر، آیا این حمل نیاز به کفی دارد یا خیر …

تاثیر نوع خودرو بر بر قیمت و هزینه‌ها

تصیمیم انتخاب را باید بر عهده کارشناسان بگذاریم، چون تشخیص نوع خودرو بر برعهده کارشناسان سلامت خودرو را تضمین میکند. اما نظر مشتری هم بسیار محترم است.

برای مسیر های کوتاه از یدک کش و بای مسیرهای طولانی از کفی استفاده می کنند. به این منظور برای داشتن کارایی کافی و نداشتن آسیب به مکانیک فنی خودرو استفاده از خودرو بر درست بسیار مهم است.

داشتن امنیت زیاد و داشتن بیمه نامه واعتبار نامه در 24 ساعت شبانه روز با امداد خودرو تهران 021 در خدمت شما عزیزان هستیم.

قیمت حمل خودرو جدا از مبداء و مقصد موردنظر، به میزان بیمه نامه هم بستگی خواهد داشت.

یکی از مسائل بسیار مهم هنگام حمل خودرو، قیمت حمل و نقل خودروها می‌باشد. قیمت حمل خودرو مطابق با شیوه و نوع حمل و بعلاوه فاصله مبداء و مقصد افراد مشخص خواهد شد.

خودرو بر امداد خودرو 021 حمل خودرو شما را از محل مورد نظر که شما می‌خواهید آغاز می‌کند.

 

نکات مهم قبل از حمل خودرو با خودو بر

حمل ماشین دارای چند مرحله است قبل از حمل، هنگام جابجایی، و بعد از حمل خودرو است.

 • برای انتقال ماشین حتما آن را بشویید تا هیچ گونه لکی رو ماشین نباشد. تا بتوانید مشکلات بدنه را ببینید تا هیچ مشکلی روی بدنه به وجود نیاید.
 • قیمت بیمه را از کارشناس دریافت کنید.
 • تماس با خودرو بر ماهر و مسلط
 • تحقیق میدانی برای انتخاب درست
 • داشتن تمامی ماشین آلات مناسب

امداد خودرو تهران 021 با داشتن تمامی موارد قبل از حمل به راحتی و امنیت بالا ماشین شما را به مقصد جابجا میکند.

همانطور که گفته شد خودرو خود را کامل تمیز و نظافت کنید. در این صورت متوجه تمامی عیب و ایرادهای ظاهری خودرو خود خواهید بود و در نهایت تشخیص این که ایراد ظاهری اتومبیل شما ناشی از حمل ماشین بوده یا نه راحت‌تر خواهد بود.

بیمه بدنه خودرو یک بیمه مجزا از بیمه حمل و نقل بوده و ارتباطی به خودرو بر ندارد.

امداد خودرو تهران 021 کلیه خدمات حمل خودرو خود را بصورت شبانه روزی ارائه خواهد می‌دهد و بصورت تمام وقت پاسخگوی نیازهای شما خواهد بود.

همچنین قیمت حمل خودرو مجموعه ما نسبت به خدمات ارائه شده بسیار مناسب می‌باشد.

حمل خودرو توسط امداد خودرو تهران 021

داشتن کادری متخصص در زمینه جابجایی و حمل خودرو بسیار مهم و حیاتی است. تعمیرکارانی که با توجه به کلیه شرایط سخت بتواند بهترین کار را برای شما ارائه بدهد و بتواند اطمینان را از سلامت خودرو توسط خودرو بر ایجاد کند.

ازبکسل کردن ماشین تا جایی که امکان دارد خودداری نمایید چرا که آسیب خیلی زیادی را به خودرو وارد می کند و سبب ایجاد خسارات جدی‌ری به خودرو ما خواهد شد. هر زمانی که  ماشین  شما به هر دلیلی خاموش شد حتما با خودرو بر امداد خودرو تهران 021 تماس بگیرید ما در کمترین زمان در محل موردنظر آماده ارائه خدمات امداد به شما عزیزان خواهیم بود.

خودرو بر امداد خودرو تهران یکی از معتبرترین ارائه کنندگان خدمات امدادی در زمینه حمل خودرو، خودرو بر، جابجایی ماشین، خودرو بر به همراه ناوگان آماده و بروز، کادری مجرب و ماهر و همچنین قیمت خودرو بر مناسب همواره بر آن است تا خدمات خود با کیفیت هر چه بیشتر ارائه دهد. با خودرو بر در بیشترین سطح کیفیت و با قیمتی مقرون بصرفه می‌توانید شاهد حمل و نقل وسیله نقلیه خود باشید.

 

خودرو بر ماشین در تهران

حمل خودرو مدل بالا، صفر و کلاسیک در تمامی مناطق تهران و حومه با خودرو بر تهران در سریعترین زمان بدون کوچکترین آسیب‌دیدگی برای خودرو بصورت شبانه روزی در خدمت شما عزیزان خواهد بود.

بعلاوه انجام تعمیرات مثل امداد باتری سیار، تعویض تسمه انواع خودرو، سوخت رسانی سیار، تعویض شمع و وایر نیز انجام خواهد شد.

بکسل ماشین در تهران ( حمل خودرو )

اگر ماشین ما به دلایلی مانند نقص فنی یا تصادف قادر به کار نیست، باید از خودروی دیگری برای حمل و نقل و یدک کش کمک بخواهیم. برای بکسل ماشین باید از وسیله نقلیه ای استفاده کنیم که به اندازه کافی قوی باشد تا ماشین ما را بکشد. در غیر این صورت به شاسی خودرو آسیب می رساند.

راه های زیادی برای بکسل کردن ماشین وجود دارد که هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند که بسته به شرایط و مکانی که در آن قرار داریم می توانیم از یکی از آنها برای حمل و نقل وسایل نقلیه خود استفاده کنیم.

 

انواع حمل خودرو با استفاده از بکس

1. حمل خودرو با استفاده از طناب، زنجیر یا بند بکسل

استفاده از طناب، زنجیر یا بند بکسل جهت جابجایی و حمل خودرو ساده ترین و ارزان ترین راه برای حمل و نقل خودرو و انتقال آن به تعمیرگاه است. در این روش سپر عقب خودروی بیمه شده با استفاده از طناب، زنجیر یا تسمه بکسل به سپر جلوی خودروی آسیب دیده متصل شده و خودروی آسیب دیده توسط خودروی بیمه شده کشیده می شود.

به طور کلی استفاده از این روش برای حمل خودرو فقط برای مسافت های کوتاه یا مسیرهایی با ترافیک کم در جاده های فرعی توصیه می شود. زیرا استفاده از طناب بکسل و تسمه برای یدک کشی وسایل نقلیه کمترین ایمنی را دارد.

 

2. استفاده از یدک کش برای حمل خودرو
برای حمل و جابجایی خودرو معمولاً از نیسان و وانت به عنوان یدک کش استفاده می شود. بکسل از یک بالابر، یک طناب یا زنجیر، یک سطل و یک وینچ تشکیل شده است. تسمه بکسل و کابل برای اتصال وسایل نقلیه آسیب دیده به کامیون یدک کش استفاده می شود. همچنین برای محکم کردن چرخ‌های جلو یا عقب خودروهای آسیب‌دیده برای حمل خودرو از گیره‌های چرخ استفاده می‌شود.

پس از قرار دادن آن در نگهدارنده چرخ، لاستیک های خودرو متصل شده و با بالابر از روی زمین بلند می شوند. پس از طی این مراحل، خودرو با حمل خودرو انجام شده و به محل مورد نظر منتقل می شود. استفاده از چرخ‌های محرک، چرخ‌های جلوی خودرو را از سطح زمین بالاتر می‌برد و ساییدگی لاستیک‌ها و گیربکس خودرو را کاهش می‌دهد.

 

3. بکسل ماشین با استفاده از خودرو بر
معمولا از این روش برای حمل خودرو لوکس و گران قیمت یا صفر استفاده می شود. در صورت بروز حادثه باید از جرثقیل یا کامیون برای حمل آن استفاده کرد. اگر آسیب دیدگی ماشین تصادف به حدی است که نمی توانید آن را با یدک کش حرکت دهید، مثلاً سیستم ترمز و فرمان مشکل دارد، باید از جرثقیل یا یدک کش استفاده کنید.
کامیون دارای یک طبقه بود که خودروی آسیب دیده روی آن قرار گرفته بود. برای ثابت نگه داشتن خودرو در حین حرکت، چرخ ها با زنجیر به کف بار خودرو متصل می شوند. در نتیجه، احتمال آسیب در این روش بسیار کم است.

 

نیروهای ماهر و متخصص

نیرو های ماهر و متخصص در زمینه جابجایی و حمل خودرو

وجود مشاوران پاسخگو به صورت 24 ساعت

بودن رانندگان بامهارت در کنار ما که تخصص بالایی در جابجایی خودرو دارند

داشتن خودرو های پیشرفته همراه با راننده با تجربه سرعت را بالا برد

شاید فقط نیاز به یک چک کردن ساده دارد و نیازی به حمل خودرو نباشد.

شمابرای دریافت همه خدماتی که نیاز دارید فقط کافیست با امداد خودرو تهران 021 تماس حاصل فرمایید.

حمل خودرو با استفاده یدک کش

حمل خودرو بوسیلۀ یدک کش خودرو در بعضی مواقع رخ می‌دهد.که با رویداد یک حادثه و یا ایرادات فنی در خودرو، خودرو امکان حرکت را نخواهد داشت. در این حالت باید خودرو را با استفاده از یدک کش به تعمیرگاه تخصصی خودرو منتقل نماید.

ولی نکته حائز اهمیتی که در این رابطه مطرح می‌باشد این است که شیوه حمل ماشین و یدک کش بسیار اهمیت دارد.تا خسارتی به ماشین وارد شود و به راحتی به محل موردنظر انتقال نماید.

امداد خودرو تهران با امکان دارا بودن تعمیرکارانی ماهر و حرفه ای بشکل مکانیک سیار قادر خواهد بود بوسیلۀ یدک کش خودرو شما را در سریعترین زمان و با پیشرفته‌ترین امکانات به تعمیرگاه انتقال نماید. تنها با شماره 09195561370 تماس بحاصل فرمایید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *